BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Paintball - cały produkt - Elbląg

Informacje podstawowe:

Miasto Elbląg
Ulica Lotnicza
Cena sprzedaży 119 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Województwo
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 30 listopada 2018

ID ogłoszenia: #490
liczba wyświetleń: 1111
Ogłoszenie: Paintball - cały produkt - Elbląg jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam działający i dochodowy interes, który prowadzę na terenie Elbląga oraz okolic od 2009 roku, a mianowicie pole paintballowe w Elblągu przy ul. Lotniczej.

Na sprzedaż jest cały produkt Paintball ELbląg (całe pole) tj. ogrodzony teren do gry z przeszkodami 3200m2 podzielony na teren gry ogrodzony specjalną siatką oraz teren z wiata drewnianą.

Dodatkowo Sprzedaję cały sprzęt paintballowy na 28 osób, oklejony reklamą samochód firmowy, numer firmowy ,który działa od Początku działalności pola oraz całle zaplecze marketingowe czyli zdjęcia, filmy oraz prawa do materiałów reklamowych firmy ( łącznie kilkadziesiąt GB materiałów) FanPage z 2600 polubieniami, 4 działające domeny (3 strony www) konto mailowe firmy. Dodatkowo dostęp do dostawców z obecnymi zniżkami oraz rabatami.

Nie zaczynaj od zera. Zarabiaj od razu po kupnie.

Na e-mail wysyłam całą specyfikację przedmiotu sprzedaży.

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

PaintballWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl