BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Oprogramowanie typu SaaS

Informacje podstawowe:

Miasto województwo kujawsko-pomorskie
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 06 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #562
liczba wyświetleń: 975
Ogłoszenie: Oprogramowanie typu SaaS jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam oprogramowanie typu SaaS, gotowy biznes. Serwis jest stworzony dla firm, które zajmują się przyjmowaniem klientów, czyli np. salony fryzjerskie, lekarze, dentyści, salony urody itp. Jest to bardzo duża ilość firm w naszym kraju.

Oprogramowanie zawiera wiele funkcji od dodawania klientów, pracowników (specjalne osobne konta dla pracowników), edycji terminarzy (osobne i wspólne terminarze), dodawaniu wizyt, zarządzanie magazynem, marketingiem, komunikacją z klientem, stronę www dla klienta, czy nawet forum i system wiadomości prywatnych.

Na oprogramowaniu można zarabiać w postaci abonamentu, tworzenie oryginalnych szablonów dla stron klientów, od wysłanego sms / e-maila, czy też od wprowadzania zmian w stronach / wizytówkach klientów, również można dodać reklamy w serwisie.

Projekt został zbudowany w frameworku Laravel ( php ) jeśli chodzi o back-end. Front-end to Bootstrap 4 z JavaScript i biblioteką jQuery, która pozwala na zastosowanie elementów dynamicznych w serwisie.

Serwis sprzedaję razem z domeną. Mogę udzielić również wsparcia w prowadzeniu serwisu nowemu właścicielowi.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

oprogramowanie typu SaaS

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl