BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Okazja!! Odstąpię lokal restauracja & pizzeria

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Ulica Baczyńskiego
Cena sprzedaży 90 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 10 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #601
liczba wyświetleń: 1221
Ogłoszenie: Okazja!! Odstąpię lokal restauracja & pizzeria jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Odstąpię lokal gastronomiczny pięknie urządzony przystosowany pod restaurację i pizzerię mieszczący się w mini galerii w której znajduje się ciąg sklepów oraz supermarket.

Sala konsumpcyjna jest na 50 osób, po jednej stronie są stoliki z krzesłami natomiast po drugiej loże z ławami, wszystko jest dobrej jakości w bardzo dobrym stanie!! Jak nowe!

Na ścianach kamień, podłoga płytki imitujące drewno,sala jest klimatyczna goście lubią przebywać. W lokalu organizowane są imprezy okolicznościowe, komunie oraz stypy z racji bliskiej odległości (ok 400m kościół i cmentarz), wokół blokowiska i osiedla domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości powstaje nowe osiedle.

Obok za ścianą znajduje się lokal o podobnej wielkości możliwość przebicia się przez ścianę przez co zyskamy dużo przestrzeni na organizację imprez, wesel (w sumie na około ponad 100 osób).

Z tyłu za lokalem na tym samym placu znajdują się magazyny gdzie zjeżdżają się tirowcy oraz biurowce gdzie pracuje kilkadziesiąt osób. Przed lokalem stoi ogródek gdzie wykładany jest parasol, stoliki i krzesła.

Kuchnia jest otwarta przedzielona od sali zadaszonym barem, wyposażona w piec elektryczny piec do pizzy, Urządzenie do kebabu, frytkownica, lodówki, stoły robocze, zmywak (oddzielny) i inne.

Przybory kuchenne oraz narzędzia, porcelana szkło, express do kawy, robot do wyrabiania ciasta do pizzy, zamrażarka (zostawiam wszystko).

Na sali toalety dla gości z przystosowaniem dla niepełnosprawnych (nowe). Zaplecze to wc personelu i pomieszczenie gospodarcze. W najbliższej okolicy nie ma konkurencji, która by wydawała domowe posiłki na miejscu czy na wynos, nie wykorzystane zostały jeszcze wszystkie możliwości np.dowozy. Na pizzę ktoś miałby monopol a osiedle wcale nie małe z wciąż przybywającymi nowymi mieszkańcami którzy wręcz proszą o lokal tego typu . Miejsce z dużym potencjałem!

Czynsz do uzgodnienia.
Lokal urządzony i przystosowany pod gastronomię został przez nas od podstaw, łącznie z salą, toaletami i kuchnią dwa lata temu, wszystko praktycznie nowe bardzo dobrej jakości.

Zorganizuj zespół do pracy i ruszaj!
Zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistości, zapraszam do obejrzenia na żywo.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

restauracja pizzeria lokal gastronomiczny

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl