BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Oferujemy analizę i ułożenie pełnego portolio a także wiele różnego rodzaju inwestycji zarówno bezpiecznych jak i agresywnych

Informacje podstawowe:

Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 13 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #902
liczba wyświetleń: 1195
Ogłoszenie: Oferujemy analizę i ułożenie pełnego portolio a także wiele różnego rodzaju inwestycji zarówno bezpiecznych jak i agresywnych jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

DYWERSYFIKACJA -
najważniejsza zasada budowania portfela inwestycyjnego: “Jeśli dywersyfikujesz, kontrolujesz to, to po prostu musi działać.” Larry Hite

ATT Investment Europe w odróżnieniu od większości firm posiada w ofercie zarówno bezpieczne jak i bardziej agresywne inwestycje.
Posiadamy fachowców specjalizujących się w konkretnych formach inwestycji, lecz nie zależy nam na sprzedaży konkretnej, jednej formy, a na dobraniu portfolia personalnie do klienta, czasów, zasobności portfela, horyzontu czasowego. W swojej ofercie mamy bowiem wszystko, co osoba zainteresowana świadomym inwestowaniem potrzebuje.

BEZPIECZNE INWESTYCJE
Ekonomiści twierdzą, iż powinny one obejmować w okresie hossy nawet do 25-30% portfela, a bessy nawet do 40 %. Ich celem jest zabezpieczenie majątku klienta na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń na rynku kapitałowym. Wybierając taką inwestycję należy zwrócić uwagę na łatwość realizacji zysków i rozpoznawalność na całym świecie, a także łatwość transportu. Takie właśnie formy posiadamy w swojej ofercie.

DIAMENTY
Diament to najstarszy i najtwardszy ze wszystkich minerałów na Ziemi. Jego złoża nie tworzą się już od milinów lat. Złoża diamentów inwestycyjnych wystarczą nam na ok 20 lat wydobycia. Stąd pewność, że cena diamentów rośnie i będzie stale rosła. Już przez ostatnie 30 lat cena najlepszych jakościowo kamieni wzrosła dziesięciokrotnie.
Cena diamentu jest ustalana w trzech niezależnych od firm wydobywczych laboratoriach na świecie (HRD IGI GIA) na podstawie czterech parametrów: tzw. - 4C: carat (karat), colour (kolor), clarity (czystość), cut (szlif). W laboratorium diament jest oceniany, a następnie pakowany w Safepack - szczelne opakowanie, które przy rozszczelnieniu odbarwia się. Do każdego diamentu wydawany jest certyfikat zawierający: 4C, mapę zanieczyszczeń, dodatkowe informacje oraz numer. Ten sam numer laserem jest wypalany na diamencie aby klient miał pewność zarówno przy zakupie jak i odsprzedaży. Diamenty wyceniane są na podstawie jednego cennika na całym świecie – Rappaport. Gdziekolwiek zatem się znajdziemy mamy pewność, iż w podobnej cenie sfinalizujemy inwestycję. Dodatkową zaletą diamentu jest ich niezniszczalność (pożar, powódź nie są groźne), oraz skoncentrowanie bogactwa (może to być nawet kilkadziesiąt tysięcy USD). Nasza firma współpracuje ze wszystkimi pięcioma giełdami diamentów. Dlatego jesteśmy
w stanie zaoferować każdą ilość w bardzo dogodnej dla klienta cenie.

TWORZYMY RÓWNIEŻ BIŻUTERIE WG PROJEKTU KLIENTA !! Można mieć wyjątkowe spinki do mankietów; pierścionek zaręczynowy; obrączki… w bardzo korzystnych cenach

ZŁOTO
Złoto jest postrzegane od wieków jako jeden z najcenniejszych metali, a jego wartość nabywcza rośnie od wielu lat. Złoto może być formą lokaty kapitału, lub ubezpieczeniem na trudne czasy. W 1973-74 r. akcje spadły o 40 proc. Inflacja w USA skoczyła z 3 proc. w 1972 r. do 12 proc. w 1974. Złoto w tym okresie było fantastycznym zabezpieczeniem, zyskując w 1973r - 73 proc. i 66 proc. w 1974r.
Cena złota również obowiązuje zbliżona na całym świecie. Jest ono, więc łatwe w odsprzedaży i wycenie. Kupując złoto trzeba pamiętać jednak by zwrócić uwagę na to, aby mennica widniała na tronach instytucji kontrolującej – LBMA, a sama sztabka zapakowana była w safe pack.
Nasi klienci mogą wybierać sztabki spośród kilkunastu takich mennic.
Sztabki złota występują w gramaturach: 1g, 2g, 5g, 10g, 20g, 1 uncja (31,103 g), 50g, 100g.

Tylko złoto może zapewnić poczucie finansowego bezpieczeństwa! Dzięki akredytacji LBMA z łatwością można je odsprzedać w każdym zakątku świata.

SREBRO
Srebro, zaraz po ropie ma najwięcej ze wszystkich surowców zastosowań w przemyśle. Jest ono także doskonałym zabezpieczeniem przed inflacją i kryzysem finansowym. Srebro oferujemy w monetach i sztabkach o masie 1, 2, 5, 10, 20, 1 oz (uncja trojańska= 31,103 g), 50, 100, 250, 500 i 1000 gramów.

SZTUKA
To co jest od dawna trendem rosnącym na rynku to sztuka. Mamy dostęp do unikatowych dzieł z różnych okresów historycznych jak i rodzajów technik miedzy innymi obrazy, rzeźby, antyki

ALGORYTM GIEŁDOWY
PLATFORMA DLA SAMODZIELNYCH INWESTORÓW
Drugi biegun to bardziej agresywne formy inwestycje związane z rynkiem kapitałowym - Algorytm Giełdowy. Współpracujemy tu z dwoma firmami z kilkudziesięcioletnim stażem. Obie podlegają brytyjskiemu nadzorowi finansowemu - FCA - proponują inwestycje kapitałowe przy pomocy algorytmu lecz pod nadzorem fachowców.
Algorytm jest to formuła matematyczna, która przy wykorzystaniu kilku strategii zarządza środkami. Jest to inwestycja, która pod nadzorem osób z odpowiednią wiedzą osiąga średnią stopę zwrotu dużo przewyższającą tradycyjne metody inwestycyjne, gdyż oferuje stosunkowo wysoką ochronę środków. Maksymalna strata z pozycji może wynieść nawet do 0,1%.
Strata maksymalna nie może wynieść więcej niż 30% w skali roku, a zysk z inwestycji jest średnio na poziomie min 15% w skali miesiąca.
Mamy do zaproponowania kilka różnych strategii w zależności od preferencji klienta.

BROKER STP – „STO Broker”
Posiadamy możliwość założenia rachunku u certyfikowanego i regulowanego brokera STP którego działanie jest bez konfliktu interesów dla Tradera oraz negocjowane instrumenty oraz spready. Broker istnieje od 9 lat i cieszy się dobrą opinią oraz zadowoleniem klientów.

OBLIGACJE KORPORACYJNE
Bezpieczne obligacje korporacyjne, których zabezpieczeniem są nieruchomości bądź akcje spółki a stopa zwrotu to 7.5 - 12 % w skali roku. Konsorcjum spółek, solidne zabezpieczenia pod nieruchomości, kontrakty, projekty. Bardzo dobry, stabilny produkt. Umowa na rok z opcją przedłużenia Dywidenda wypłacana kwartalnie lub miesięcznie w zależności od wielkości zainwestowanej kwoty.

SPEKULACJE OPARTE O CENĘ ZŁOTA
Dla klientów, którzy mają doświadczenie na platformie inwestycyjnej lub/i lubią pewne ryzyko, nasza firma przygotowała program spekulacyjny. Jego podstawą jest ZK, przy czym 87% kwoty bazowej, którą
w standardowej wersji otrzymaliby do ręki, tu inwestuje się dalej. Między dwoma stronami zostaje zawiązana kilkukrotna
umowa kupna-sprzedaży. Dla uproszczenia i przyśpieszenia formalności (brak konieczności dowozu sztabek złota w obie strony) można ją także oprzeć dokumentem kompensaty księgowej.

FINANSOWANIE
Pilotujemy procesy finasowań w różnej formie dla przedsiębiorstw/osób fizycznych również dla tych z których historią nie zawsze było dobrze oraz skomplikowane sprawy tzw. nie do zrobienia.
-Pożyczki pod zastaw nieruchomości wszelkiego rodzaju (grunty, budynki, działki)
-Pożyczki pod zastaw diamentów inwestycyjnych; złota;
-Pożyczki pod zastaw wszelakich ruchomości takich jak np. samochody, maszyny przemysłowe, sztuka.

Zdjęcia:

Tagi:

usługi kredytowe online sztuka złoto srebro portel inwestycyjny pożyczka pod zastaw trudne kredyty bez BIK bezpieczne inwestycje diament certyikowany złoto LBMA biżuteria złota i srebrna fizyczne złoto spekulacje inwestycje w sztukę film pierścionki zaręczynowe obrączki sponsoring nieruchomosci kredyt pod zastaw

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl