BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Oferta dla dobrego organizatora sprzedaży. Firma B2B pozyskująca ponad 300 klientów miesięcznie

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży 30 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Powód sprzedaży Emerytura
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 04 stycznia 2022

ID ogłoszenia: #6846
liczba wyświetleń: 861
Ogłoszenie: Oferta dla dobrego organizatora sprzedaży. Firma B2B pozyskująca ponad 300 klientów miesięcznie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.mazowieckie
Opis ogłoszenia:

Zmęczony 30 letnim prowadzeniem różnych działalności chcę trochę odpocząć na emeryturze. Jedną z firm jest hurtownia importowanych papierów ozdobnych. Nie musisz inwestować dużego kapitału by zostać jej właścicielem i zdobyć rynek papierów premium

Podstawowym Twoim kapitałem mają być Twoje kompetencje handlowe i zaangażowanie w pracę. Kapitał początkowy, którego potrzebujesz to 3 miesięczne wynagrodzenie za swoją pracę w spółce handlowej, którą będziesz samodzielnie prowadzić.

Firma specjalizuje się w sprzedaży papierów ozdobnych (wysoko marżowych).
Sprzedaż odbywa się poprzez dobrze wypromowany w Internecie sklep Internetowy i biuro w Warszawie. Wysyłka na terenie całej Polski kurierem, część klientów preferuje odbiór własny. Spółka ma możliwy bardzo duży potencjał wzrostu. Od 8 lat brakuje jej menadżera sprzedaży i to jest powodem jej niewielkiego 6 cyfrowego obrotu rocznego. Jeśli masz predyspozycje do zarządzania sprzedażą, lub wiesz, jak ją zorganizować to możemy rozmawiać.

Firma prowadząc dystrybucję eleganckich ozdobnych: papierów, kartonów, tektur, kopert i materiałów samoprzylepnych nie prowadząc aktywnej promocji pozyskuje głównie z polecenia 100 nowych klientów miesięcznie. Klientami są średnie i małe podmioty gospodarcze, hurtownie, sklepy, firmy usługowe i produkcyjne, urzędy państwowe wszystkich szczebli, jednostki organizacji samorządowych, wszelkie szkoły uczelnie itp.

Branża o długoterminowym trendzie wzrostowym. Wartość rynku ponad 80 mln zł z możliwością poszerzenia oferty do tej samej grupy klientów o kolejne 100 mln zł
Możliwy bardzo szybki wzrost uzależniony jedynie od kompetencji szefa sprzedaży. Jako że branża jest dobrze postrzegana przez sektor finansowy, nie będzie problemów z kapitałem obrotowym.
We władanie przejmiesz:
• wielotysięczną bazę klientów firmy
• zapas magazynowy do normalnej bieżącej sprzedaży
• komplet sprzętów magazynowych i wyposażenie biura
• kilku osobowy zespół pracowników z wieloletnim stażem

Barierą przed konkurentami jest częściowa wyłączność znanej i uznanej w Polsce od ponad 20 lat, największej europejskiej papierni specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości ekskluzywnych papierów poligraficznych o zastosowaniu reklamowym i dla błyskawicznie rozwijającego się rynku druku cyfrowego.
Nie musisz robić badania finansów firmy, gdyż możesz przejąć nowo utworzoną wydzieloną działalność gospodarczą zajmującą się tylko sprzedażą papieru.

W tym roku zakończyła się restrukturyzacja i firma nie ponosi strat mimo spadku obrotu w branży poligraficznej spowodowanej epidemią.
Firma od wielu lat nie ma osoby zarządzającej sprzedażą i to jest jej słabą stroną.
Od kilku miesięcy wprowadzam drugą nóżkę w handlu, sprzedaż materiałów do nawodnień. Jest to branża bardzo dynamicznie się rozwijająca, popychana przez zmianę klimatu i dofinansowanie dla rolników.
W Branży nawodnień firma pozyskuje ponad 200 nowych klientów miesięcznie.
Jestem gotowy na różne formy współpracy kończące się przejęciem firmy, stąd symboliczna wartość w tytule ogłoszenia..

Z poważaniem
Cezariusz Szlachcic

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

hurtownia importowane papiery ozdobne papier ozdobny papiery ozdobne ozdobne papiery

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA