BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Odstąpię salę zabaw dla dzieci i kawiarnię

Informacje podstawowe:

Miasto Kórnik
Cena sprzedaży 78 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 02 marca 2019

ID ogłoszenia: #1442
liczba wyświetleń: 816
Ogłoszenie: Odstąpię salę zabaw dla dzieci i kawiarnię jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam/odstąpię prosperujący biznes w Kórniku – Centrum Twórczego Rozwoju: w pełni wyposażoną salę zabaw dla dzieci oraz kawiarnię mieszczące się w Kórniku.

Całość rozmieszczona na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 322m2. Lokal nowo wybudowany – w 2016r oddany do użytku. Posiada ekonomiczne ogrzewanie podłogowe. Do budynku przynależy duży parking dla klientów. Bardzo dobra lokalizacja w centrum Kórnika, niedaleko obszaru intensywnej zabudowy wielorodzinnej i centrów handlowych (Lidl – 100 m, Biedronka, Rossmann – 500 m). W pobliżu przystanek autobusowy i sieć drogowa umożliwiająca dobrą komunikację z pobliskimi miejscowościami stanowiącymi rozwijające się sypialnie Poznania (Borówiec, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Szczytniki) oraz z położonym w odległości 15 km Poznaniem.

Parter lokalu to przestrzeń dziecka. Wyposażona w dwupoziomową konstrukcję zabawową, która została zaprojektowana i zamontowana przez polskiego producenta ABEX, cieszącego się świetną opinią na rynku i wyróżniającego się pod względem jakości.
Konstrukcja wyposażona jest w ciekawe elementy m.in. zjeżdżalnię tubową, trampolinę, basen z piłeczkami i zjeżdżalnie, liczne przeszkody oraz nowość i absolutny hit wieżę „spidermańską” - uwielbianą przez dzieci.
Znajduje się osobna salka urodzinowa ze stolikami i krzesłami dla dzieci oraz kącik z zabawkami wyposażony m.in. w kuchnie, sklep, warsztat majsterkowicza, tory kolejowe oraz inne zabawki.
Przed konstrukcją znajduje się strefa rodzica z wygodnymi kanapami oraz stołem i fotelami.
Ponadto są dwie w pełni wyposażone łazienki – dla personelu i klientów oraz umeblowana kuchnia m.in. z lodówką i piekarnikiem.
Całość utrzymana w stonowanej kolorystyce, nadającej sali zabaw nowoczesności i charakteru.

Piętro lokalu to przestrzeń dla dorosłych – niebanalna, nowoczesna kawiarnia w której odbywają się zarówno przyjęcia rodzinne takie jak chrzciny, komunie, „roczki” czy wesela, jak i wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty czy wystawy fotograficzne.
Kawiarnia wyposażona jest m.in. w 5-metrowy stół dębowy wykonany przez stolarza na indywidualne zamówienie, 5 stołów sosnowych oraz 45 krzeseł, profesjonalny ekspres do kawy 2-grupowy marki La spaziale, automatyczny młynek do kawy, lodówkę, ladę sprzedażową oraz łazienkę i kuchnię. Na wyposażeniu kuchni znajdują się meble, zmywarka oraz zastawa stołowa na 50 osób.
Wydzielone zostało również pomieszczenie wyposażone w dużą szafę do przechowywania. Przeznaczenie: sala warsztatowa, biuro.
Ulokowana na piętrze łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową co umożliwia uzyskanie zgody na prowadzenie w lokalizacji działań i programów skierowanych do dzieci (np. klub dziecięcy).

Podstawowa oferta:
1. Urodziny dla dzieci
2. Warsztaty dla dzieci
3. Zajęcia dla dzieci do lat 3
4. Warsztaty dla przedszkoli
5. Półkolonie
6. Przyjęcia rodzinne: komunie, chrzciny, „roczki”

przez 3 lata działalności zyskało opinie miejsca kreatywnego, w którym odbywają się niebanalne imprezy urodzinowe, ciekawe, rozwojowe warsztaty i zajęcia dla dzieci oraz wyjątkowe przyjęcia rodzinne. Dużym atutem miejsca, które wyróżnia nas na tle konkurencji jest oddzielenie kawiarni i sali zabaw, dzięki czemu rodzice mogą w ciszy zrelaksować się przy aromatycznej kawie podczas gdy dzieci szaleją na placu zabaw.
Całość utrzymana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Sprzedajemy gotowy, dobrze prosperujący biznes z dużym potencjałem i możliwościami rozwoju. Mamy swoich stałych klientów, którzy z miłą chęcią wracają oraz dużo nowych przybywających każdego dnia. Nowy właściciel otrzymuje świetnie działający Funpage, markę rozpoznawalną na lokalnym rynku oraz projekty graficzne: logo, ulotki, zaproszenia urodzinowe, plakaty....

Możliwa cesja umowy najmu lokalu lub kupno samego wyposażenia.

Szczegóły:

Miejscowość: Kórnik
Cena: 78tys.
Rok założenia: 2016r
Zasięg biznesu: lokalny

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Sala zabaw dla dzieci Kawiarnia

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl