BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Odstąpię lokal gastronomiczny, koncept kuchnie świata

Informacje podstawowe:

Województwo pomorskie
Miasto Sopot
Cena sprzedaży 1 050 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2021
Profil działalności gastronomia
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność nie
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 07 marca 2024

ID ogłoszenia: #9775
liczba wyświetleń: 61
Ogłoszenie: Odstąpię lokal gastronomiczny, koncept kuchnie świata jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Oferta sprzedaży:

Restauracja premium w Sopocie zlokalizowana w sercu miasta, w bliskiej odległości od morza i atrakcji turystycznych. Lokal o powierzchni 300m2 [150m sala – 80 miejsc oraz 150m kuchnia i zaplecze], wyposażony w najwyższej jakości sprzęt kuchenny i designerskie meble. W okresie letnim jest możliwość wystawienia ogródka na około 50 miejsc.

Restauracja oferuje wysoką jakość dań kuchni polskiej i międzynarodowej, a także doskonałą obsługę kelnerską. Wystrój wnętrza jest nowoczesny i elegancki, co sprawia, że miejsce to jest idealne zarówno na romantyczną kolację, jak i spotkanie biznesowe.

Obecnie restauracja cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów, co przekłada się na stabilne przychody. Możliwości rozwoju biznesu są ogromne, dzięki czemu nowy właściciel może wykorzystać pełny potencjał lokalu.

Atutem tego miejsca jest również bardzo atrakcyjny czynsz wynegocjowany na 7 lat oraz umowy na media z gwarancją cen. Na uwagę zasługują również świetnie prosperujące social media, dzięki którym kalendarz imprez na 2024 na bieżąco się wypełnia. Nasi Goście wystawili nam już 1284 opinie co dało efekt oceny w google na poziomie 4,8.

Rok 2023 zamknęliśmy z utargiem 4 000 000,00zł – przy zaawansowanym procesie sprzedaży możliwość wglądu do historii finansowej.

Cena sprzedaży: 1 050 000,00 zł

Jeśli jesteś zainteresowany/a zakupem restauracji premium w Sopocie, zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji i umówienia spotkania w lokalu.

Tel. [Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu na prawej kolumnie]

Zdjęcie poglądowe

Fot.: https://unsplash.com/photos/two-bowls-of-soup-on-a-table-with-crackers-_jyB1ndDFQE

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

lokal gastronomiczny restauracja sprzedam markę sprzedam firmę

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl