BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Odstąpię-Hala-Autokosmetyka-AutoDetailing

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Wrocław
Cena sprzedaży 39 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Województwo
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 24 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1019
liczba wyświetleń: 1253
Ogłoszenie: Odstąpię-Hala-Autokosmetyka-AutoDetailing jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Mam do zaoferowania przejęcie za odstępne prosperującego interesu zajmującego się profesjonalną kosmetyką samochodową. Lokal użytkowy z bramą wjazdową, zadbany , nowocześnie wyremontowany . Hala w której wykonywane są usługi kosmetyki samochodowej znajduje się w bardzo atrakcyjnym położeniu tj. blisko Centrum Handlowego Magnolia nieopodal ulicy Legnickiej, która staje się powoli centrum biznesowym Wrocławia ze względu na budujące się w dużym tempie biurowce, dzięki temu stałych klientów wciąż przybywa. Do dyspozycji plac manewrowy zamknięty, monitorowany. Hala znajduje się bezpośrednio przy świeżo odnowionym domu jednorodzinnym a w zasadzie na jego posesji. Potencjalnie zainteresowanym udostępnię nazwę oraz adres strony internetowej firmy, która tu prosperuje.

Wszystkie koszty związane z wynajmem przekażę w wiadomości bądź telefonicznie osobą zainteresowanym.

W skład odstępnego wchodzą:

-Wyremontowany i kompleksowo wyposażony lokal dostosowany do potrzeb autokosmetyki : brama wjazdowa, podłoga pomalowana farbą epoksydową, białe kafle do połowy wysokości ścian, powierzchnia użytkowa 80 m2, jednocześnie można pracować przy dwóch autach wewnątrz a do dyspozycji również plac przed wjazdem do lokalu, oświetlenie z czujnikiem ruchu przez warsztatem.

-Sprzęt: Karcher, kompresor, umeblowanie, odkurzacz zwykły i piorący, szczotki, pędzelki, aplikatory, pistolety do czyszczenia tapicerki, stół roboczy, promiennik UV, najazdy samochodowe, wiaderka, mikrofibry, rękawice do mycia, osprzęt do detailingu wnętrza, pełne oświetlenie, szlifierka mimośrodowa, maszyna dremel z wieloma końcówkami do szlifowania, Maszyna polerska rotacyjna oraz maszyna polerska orbitalnorotacyjna, mała parownica, opalarka, pistolety lakiernicze, areograf, szlifierka pneumatyczna, sprzęt do lakierowania i naprawy skórzanej tapicerki, oświetlenie sufitowe, różne pudła - pojemniki na sprzęt ...

-Chemia ; woski, politury, dressingi,

-Klienci

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/hGIzTJ2Jvmw

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

kosmetyka samochodowa Autokosmetyka AutoDetailing

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl