BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Odstąpię dobrze rokującą restaurację sushi na Tarchominie

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Cena sprzedaży 120 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 15 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #923
liczba wyświetleń: 1121
Ogłoszenie: Odstąpię dobrze rokującą restaurację sushi na Tarchominie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Odstąpię restaurację znajdującą się na Warszawskim Tarchominie (Białołęka).

Cena odstępnego to 120 000 zł brutto. Czynsz wynajmu to 5600 zł brutto (wynajmujący jest płatnikiem VAT). Miesięczne rachunki w zależności od zużycia to ok. 1000-1500 zł/mies.

Specyfikacja lokalu:
Łączna powierzchnia lokalu 61 m2. Zlokalizowany w Galerii (parter, wejście od ulicy). Przed lokalem kilkanaście miejsc parkingowych. (2 miejsca parkingowe dedykowane wyłącznie restauracji). Za lokalem parking na kilkadziesiąt miejsc. Obok restauracji znajdują się sklepy takie jak: Biedronka, Rossmann, Inmedio, Goldenmed, apteka, fryzjer, biuro podróży, pizzeria. Za galerią powstaje nowy blok mieszkalny. Wytyczone miejsce na ogródek restauracyjny przed lokalem. Możliwość prowadzenia działalności 24h/7. Lokal oraz zaplecze kuchenne w pełni wyposażone. Lokal składa się z 5 pomieszczeń: 1. sala konsumpcyjna z otwartą kuchnią 2. zmywak 3. WC dla klientów 4. pomieszczenie gospodarcze 5. WC dla personelu. Bardzo dobra wentylacja. Doprowadzone wszystkie media oraz internet, instalacja alarmowa, monitoring przed lokalem.


Restauracja:
Lokal na co dzień funkcjonujący (bardzo ładne, zadbane i nowoczesne wnętrze). Gotowy do działania bez wkładu. Obecnie 18 miejsc siedzących w lokal, z możliwością zwiększenia. Posiada wszystkie zezwolenia (odbiór sanepidu, koncesja na napoje alkoholowe do 4,5 % oraz do 18 %) Stanowisko do obsługi wynosów. Bardzo duża perspektywa wzrostowa, posiada stałych klientów na miejscu i w dostawie. Restauracja przynosi zysk i zwiększa obroty. Posiada stronę internetową z możliwością składania zamówień, fanpage na fb, instagram i wizytówkę google. Restauracja jest połączona z pyszne, pizza portal, uber, groupon.

Wyposażenie kuchni:
3 lodówki, 2 zamrażarki, wentylacja z okapem, frytura, garnek do gotowania ryżu, duża kuchenka gazowa 4 palnikowa, 3 zlewy, szafki ścienne i wolnostojące, bar z szerokimi blatami do produkcji żywności, mixer, garnki, patelnie, pojemniki gn, tace i inne akcesoria kuchenne.

Wyposażenie sali:
10 stolików, 18 krzeseł, odtwarzacz z głośnikami, 2 lodówki, zastawa japońska, tace łupkowe, patery, ciśnieniowy ekspres do kawy, zmywarko-wypażarka, komputer z systemem pos i kasą szufladową, wózek na towar.


Pozostałe wyposażenie:
Podświetlany kaseton na szyld, jednosezonowe meble ogrodowe (4 stoły i 8 krzeseł ratanowych, parasol ogrodowy), 10 ogrodowych drewnianych donic z tujami, towar.


Cena obejmuje:
Odstępne
Pełne wyposażenie lokalu
Logo, facebook, instagram, strona www, baza zdjęć, menu, know-how, receptury, baza klientów
Wypracowane kontakty ze sprawdzonymi dostawcami
Cesję obowiązujących umów (czynsz, media, internet, portale, terminale itp.)

Restauracja nie posiada żadnych zobowiązań, zadłużeń.

Cena 120 000 zł brutto.

Ze względu na charakter działalności, do publicznej informacji nie podaję nazwy restauracji. Oferta prywatna bez pośredników.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

restauracja sushi

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl