BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Odstąpię aktywnie działający salon kosmetyczny w Warszawie

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Rondo Waszyngtona
Cena sprzedaży 130 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 05 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #555
liczba wyświetleń: 859
Ogłoszenie: Odstąpię aktywnie działający salon kosmetyczny w Warszawie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Nowoczesny, w pełni wyposażony salon kosmetyczny przy Rondzie Waszyngtona. Mieści się na parterze, w miejscu o bogatej infrastrukturze: dobry dojazd, wiele lokali handlowo usługowych, modna ulica Francuska. Salon działa od blisko 5 lat, pracuje na markach premium, ma bazę stałych klientów, bardzo dobre recenzje usług. W salonie wdrożone są standardy wykonywania zabiegów, obsługi klienta.

Lokal jest widny, z szeroką witryną z przodu oraz 2 oknami z drugiej strony. Lokal w całości był remontowany w 2013 roku (podłogi, ściany, oświetlenie, aranżacja, armatura, meble, wyposażenie, klimatyzacja), a w 2018 odświeżona została aranżacja. Wszystkie pomieszczenia mają klimat i nastrój, klienci czują się doskonale.
Salon jest przystosowany do wykonywania manicure, pedicure, depilacji, zabiegów na twarz i ciało, masaży, medycyny estetycznej Na powierzchni ok. 60m2 znajduje się:
recepcja, połączona z poczekalnią, 2 stanowiska manicure przy poczekalni, 2 gabinety wielofunkcyjne, 1 gabinet pedicure, pomieszczenie socjalne, łazienka.

Salon cały czas funkcjonuje, jest gotowy do przejęcia i dalszego prowadzenia, zatrudnia wykwalifikowany, przeszkolony personel. Nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.
W ramach transakcji oferujemy przejęcie całości wyposażenia lokalu, dodatkowo profil na Facebooku oraz wizytówki google, cesję umowy najmu, monitoringu, programu do rejestracji wizyt i zapisów on-line.

Lokalizacja:
Budynek znajduje się bezpośrednio przy Rondzie Waszyngtona, naprzeciw Stadionu Narodowego. Daje to dobrą orientacji lokalizacji miejsca, dobrą widoczność dla osób przechodzących. Dodatkowo zapewnia sprawny dojazd dla osób zmotoryzowanych. W odległości ok. 50m. przystanki autobusowe i tramwajowe.

Oferta wraca do obiegu. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu i obejrzenia salonu.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

salon kosmetyczny

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl