BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Obligacje spółek kapitałowych - Gerda Broker

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica P. Gintrowskiego 31
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 27 października 2018
Oferta ważna do: 31 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #118
liczba wyświetleń: 882
Ogłoszenie: Obligacje spółek kapitałowych - Gerda Broker jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

W biznesie ważne są te same wartości, co w życiu. Oprócz spełnienia wymogów biznesowych, ważna jest świadomość wpływu jaki wywiera ono na otoczeniu. Odpowiedzialność za relacje z interesariuszami, środowiska lokalne, jak również za rozwój swoich pracowników, przyczynia się do zwiększenia efektywności spółki oraz do wzrostu jej innowacyjności.

Etyka rozumiana jest jako uczciwość w doborze najkorzystniejszych dla swoich klientów rozwiązań, dbałość o kompletną informację na każdym etapie świadczenia usług finansowych oraz umiejętność przedkładania długoterminowych relacji nad jednorazowymi zyskami. Fakt, że Gerda Broker to w pełni niezależna firma doradcza, niepowiązana z żadną grupą kapitałową, daje gwarancję realizacji tych zasad w praktyce.

Troska to wsparcie klientów na wielu płaszczyznach. Od kompleksowego doradztwa w zakresie możliwości zainwestowania nadwyżek środków, przez pozyskiwanie finansowania ze źródeł zewnętrznych na rozwój firm, aż po usługi audytowe, księgowe czy ubezpieczeniowe. Ideą, która przyświeca Gerdzie Broker, jest zabezpieczenie finansowe klientów, zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym.

Rzetelność w rekomendowaniu produktów finansowych oraz bezpieczeństwo zainwestowanych środków to priorytety. Szczegółowa analiza potrzeb klienta oraz aktualna sytuacja na rynku finansowym to kluczowe narzędzia wykorzystywane w procesie inwestycyjnym. Umożliwiają one dobranie rozwiązań, które cechuje stała stopa zwrotu i niezawodność przy optymalnym dopasowaniu do indywidualnego portfela.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl