BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

OBIEKT 1000 M2 - KĘDZIErzYN KOŹLE- WYSOKA STOPA ZWROTU

Informacje podstawowe:

Województwo opolskie
Cena sprzedaży 2 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 08 listopada 2018

ID ogłoszenia: #229
liczba wyświetleń: 701
Ogłoszenie: OBIEKT 1000 M2 - KĘDZIErzYN KOŹLE- WYSOKA STOPA ZWROTU jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Do sprzedaży budynek 3-kondygnacyjny w rodzaju apartamentowca w Kędzierzynie-Koźlu ( ok. 60K mieszkańców, miasto o charakterze przemysłowym, sporo nowych inwestycji m.in. budowa Aquaparku, rozbudowa portu rzecznego wraz z terminalem, istniejące zakłady produkcyjne - AZOTY S.A., kompleks przemysłowy Blachownia Śl., nowo powstające zakłady w KSSE Ujazd itd ).
Obiekt mieszczący 10 funkcjonalnie wydzielonych mieszkań o powierzchni od 50 do 120 m2, z zapleczem gospodarczym i własnym parkingiem.
Mieszkania wyposażone (zabudowy kuchenne, lodówki, pralki, telewizory, łóżka, szafy), podnajmowane od kilku lat tylko firmom, wszystkie rotacyjnie wynajęte.
Proponowana cena 2.000.000 zł

Nieruchomość idealna pod wysokie zabezpieczenie hipoteczne.

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA - podyktowana jedynie względami osobistymi .Zapraszam do współpracy w pozyskaniu inwestora - wynagrodzenie prowizyjne

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl