BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Nieograniczony rozwój! Firma z branży ubezpieczeniowo-kredytowej poszukuje wspólnika/inwestora

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Lubin
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2016
Forma prawna Spółka z o.o.
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 30 grudnia 2023

ID ogłoszenia: #8814
liczba wyświetleń: 449
Ogłoszenie: Nieograniczony rozwój! Firma z branży ubezpieczeniowo-kredytowej poszukuje wspólnika/inwestora jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Poszukujemy wspólnika/inwestora, który w zamian za pakiet udziałów wesprze rozwój firmy z niebywałym potencjałem wzrostu. Oferta jest nietypowa i stwarza ogromne szanse dla osoby, która zdecyduje się na współprace. Szczegóły poniżej.

Spółka zajmuje się pośrednictwem finansowym w regionie Zagłębia Miedziowego, jednego z najbardziej rozwiniętych ekonomicznie regionów Polski. Główne produkty to kredyty hipoteczne, których przyznawalność wśród naszych klientów wynosi 95% (z uwagi na wysokie i stabilne zarobki naszych klientów). Pozostałe produkty finansowe to ubezpieczenia oraz kredyty gotówkowe. Ponadto świadczymy usługę montażu paneli fotowoltaicznych jako autoryzowany partner (tylko 11 w całej Polsce) Hymon Energy. Uzupełnieniem naszej działalności są szkolenia biznesowe zarówno dla przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych.

Z racji rozbudowanej i "gorącej" bazy istnieje możliwość sprzedaży wszelkich produktów, niekoniecznie finansowych. Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły.

Współpracujemy obecnie z 20 największymi zakładami pracy w regionie z 2 dużych stref ekonomicznych. Nasza obecna baza klientów wynosi 5 500 osób (rośnie automatycznie z miesiąca na miesiąc). Potencjał rozwoju bazy to ponad 30 000 osób tylko w tym regionie wśród firm, z którymi podpisaliśmy umowę. Możemy nawiązać współpracę z następnymi dużymi przedsiębiorstwami (kilkanaście kolejnych). Mamy również możliwość otwarcia filii w innych częściach Polski.

Kapitał zakładowy firmy to 1 655 000 pln.
Przez wiele lat wypracowaliśmy doskonałe relacje zarówno z zakładami pracy i dużymi firmami, jak i ze związkami zawodowymi.
Jesteśmy właścicielem największego klubu rabatowego w regionie, z którego korzystają wszyscy nasi partnerzy.

Warunki i zasady współpracy pozostają do uzgodnienia, konkretny powód poszukiwania wspólnika/inwestora przedstawimy telefonicznie lub na spotkaniu.

Mile widziane osoby dysponujące czasem i doświadczeniem w prowadzeniu biznesu oraz osoby prowadzące podobny rodzaj działalności lub posiadające produkty, które będą idealnie pasowały do portfolio firmy.

Celem jest dynamiczny rozwój firmy, wprowadzenie nowych produktów, rozwinięcie sieci sprzedaży i zdobycie nowych rynków zbytu.

Zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

poszukiwany wspólnik szukamy inwestoraWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl