BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Na sprzedaż: rentowne przedsiębiorstwo posiadające markę designerskich mebli, sklep internetowy oraz stacjonarny salon wyposażenia wnętrz

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Poznań
Cena sprzedaży 380 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2020
Profil działalności przedsiębiorstwo z marką designerskich mebli
Firma jest zyskowna? tak
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 30 kwietnia 2023

ID ogłoszenia: #8609
liczba wyświetleń: 836
Ogłoszenie: Na sprzedaż: rentowne przedsiębiorstwo posiadające markę designerskich mebli, sklep internetowy oraz stacjonarny salon wyposażenia wnętrz jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż rentowne przedsiębiorstwo posiadające markę designerskich mebli, sklep internetowy oraz stacjonarny salon wyposażenia wnętrz. Przedsiębiorstwo osiągnęło sprzedaż w ubiegłym roku na poziomie 1,2 mln zł oraz wygenerowało dochód 140 tys. mimo znacznych nakładów na marketing i rozwój.

Przedsiębiorstwo oferuje produkty wyposażenia wnętrz takie jak stoły, kanapy, sofy, fotele, krzesła, a także podłogi drewniane. Są to towary handlowe dostarczane zarówno przez współpracujących producentów jak i własne wyroby autorskie. Przedsiębiorstwo działa w formie działalności gospodarczej od początku 2020 roku.

Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sklepu internetowego (sprzedaż tym kanałem wynosi około 25% całej sprzedaży) oraz salonu sprzedaży (75%), salon poza właścicielem zatrudnia trzy osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę.

Przedmiotem oferty inwestycyjnej jest sprzedaż marki meblowej, autorskiego asortymentu meblowego w postaci stołów i stolików, sklepu internetowego z innowacyjnym systemem konfiguracji mebli, urządzonego salonu wyposażenia wnętrz, bazy klientów, wszelkich kontaktów z dostawcami oraz trzydziestoma współpracującymi projektantami.

Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż poprzez następujące kanały:
I. Sprzedaż internetowa poprzez sklep internetowy
II. Sprzedaż w salonie wnętrzarskim w Poznaniu
III. Sprzedaż poprzez współpracujące salonu wyposażenia wnętrz
IV. Sprzedaż poprzez współpracujących projektantów.

Oferta polega ma zakupie zorganizowanej części przedsiębiorstwa w formie ZCP lub składników majątkowych (m.in. towary handlowe i wyposażenie) i wartości niematerialnych i prawnych (m.in. sklep i domena internetowa, marka, konta w social mediach) oraz przejęciu wszystkich kontaktów i współpracy z projektantami, dostawcami oraz kooperantami bez żadnych zobowiązań kredytowych, leasingowych i handlowych. Dodatkowo nabywca przejmie wszystkie kontakty handlowe i zaopatrzeniowe, aktualnych pracowników, prawa do marki i oferowanego asortymentu i wyposażenia salonu w cenie 380 tys. zł.

Zainteresowanym inwestorom po podpisaniu umowy poufności udostępniamy memorandum i prezentację inwestycyjną.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

rentowne przedsiębiorstwo przedsiębiorstwo na sprzedaż wyposażenie wnętrz marka na sprzedaż designerskie meble sklep internetowy sklep stacjonarny

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl