BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna Łomianki

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Cena sprzedaży 1 250 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 30 grudnia 2020

ID ogłoszenia: #5058
liczba wyświetleń: 633
Ogłoszenie: Na sprzedaż nieruchomość komercyjna Łomianki jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż.
Nieruchomość położona jest w doskonałym miejscu obok trasy S7 Warszawa-Gdańsk, tuż przy sygnalizacji świetlnej. Bardzo dobry dojazd do trasy. Możliwość dojazdu samochodów ciężarowych. Budynek bardzo dobrze widoczny z dużej odległości w obu kierunkach jazdy, dużo miejsca na własną reklamę na ogrodzeniu oraz na masztach flagowych znajdujących się na placu. W okół zlokalizowane są warsztaty samochodowe i inne punkty przemysłowe. Dodatkowo do budynku dobudowana jest wiata o powierzchni 35 m2.

Koncepcją przeznaczenia nieruchomości może być np. salon motoryzacyjny, salon rowerowy, salon wystawienniczy, klinika medyczna, centrum fitness, centrum ogrodnicze, skład budowlany lub pawilon handlowo-usługowy.

Budynek uzbrojony jest w prąd, gaz, własne ujęcie wody, szambo oraz ogrzewanie podłogowe. Na zewnątrz znajdują się dwie kamery oraz latarnie. Budynek z zewnątrz jest obłożony aluminiowym sidingiem. W środku znajduje się część biurowa typu open space ze szklanymi ściankami działowymi oraz część wystawiennicza. Dodatkowo znajduje się kuchnia oraz WC. Sufit podwieszany kasetonowy z wieloma punktami świetlnymi. Lokal wyposażony w alarm, dwie kamery i dwa klimatyzatory naścienne. Na dachu znajduje się antena do odbioru internetu radiowego.

Inwestycja jest przyszłościowa, ponieważ wg zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu jest możliwość rozbudowy nieruchomości w górę do 12 m2 oraz wg obliczeń, w płaszczyźnie do 240 m2

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

nieruchomość komercyjna budynek

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl