BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Na sprzedaż elegancki hotel pod Wrocławiem

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Ulica Cieśle 47
Cena sprzedaży 10 550 782 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2008
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 01 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1116
liczba wyświetleń: 1045
Ogłoszenie: Na sprzedaż elegancki hotel pod Wrocławiem jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Oferta dotyczy sprzedaży popularnego i prężnie działającego kompleksu hotelowo - gastronomicznego położonego przy drodze S8, Wrocław - Warszawa, w pobliżu przy węzła drogowego, 15 min. od Wrocławia.

Obiekt ma powierzchnię ponad 2400 m.kw. i położony jest na działce o powierzchni 35 000 m.kw. Działka znajduje się w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Olesnica i przeznaczona jest pod działalność usługową, hotelarską, gastronomiczną, mieszkaniową. Daje to możliwość zabudowy całego terenu, rozbudowy obiektu, a także stworzenia dodatkowej infrastruktury, na przykład basenów termalnych, aquaparku, pola kamperowego, pola namiotowego, amfiteatru, itp.

W obiekcie znajduje się restauracja wraz z kawiarnią i barem dla 100 osób, sala konferencyjno - balowa dla 200 osób, sala konferencyjna dla 40 osób, sala konferencyjna dla 15 osób, sala konferencyjna dla 8 osób, recepcja z hallem, zaplecze kuchenne (dwie kuchnie, dwie chłodnie, mroźnia, magazyny art. spoż. magazyn alkoholu i napoi, dwie zmywalnie naczyń), magazyn zasobów, magazyn pościeli, pomieszczenia gospodarcze, dwie kotłownie, strefa spa & wellness z jacuzzi i sauną suchą, salon hammam, salon urody, recepcja spa, sauny parowa i sucha, komnata Kleopatry z jacuzzi, szatnie dla gości spa, szatnia dla personelu, WC, przebieralnia, itp. Ponadto w obiekcie wydzielono cześć biurowo-administracyjną o pow. 200 m.kw. z osobnym wejściem i parkingiem dla pracowników, w której znajduje się dział księgowości z archiwum, dział marketingu, sala konferencyjna, sekretariat, gabinet menedżera, gabinet dyrektora hotelu.

Na terenie działki znajduje się parking dla samochodów osobowych i autobusów, oczko wodne, ogród z licznymi nasadzeniami i drzewostanem, wigwam, toalety, profesjonalne nawadniane boisko do piłki nożnej wraz z piłkochwytami, profesjonalne boisko do piłki plażowej, ogródek piwny, taras oraz obszerne trawniki i tereny zielone. Do zagospodarowania pozostaje obszar ponad 20 000 m. kw.

Cały kompleks jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga wkładu finansowego. Obiekt spełnia wymogi hotelu 4*. Jest urządzony w stylu butikowym, z dbałością o szczegóły. Hotel od lat cieszy się renomą i uznaniem wśród klientów z całej Europy. Serwuje najlepszą w regionie kuchnię międzynarodową. Personel stanowi zgrany zespół menedżerów, kucharzy, kelnerów, pracowników administracyjnych i służbę porządkową.

Przedsiębiorstwo hotelarsko – gastronomiczne funkcjonujące w tym kompleksie charakteryzuje się jednym z najwyższych w tym regionie wskaźników rentowności. Spółka posiada zawarte umowy z klientami gwarantujące obłożenie obiektu na następne 3 lata. Ugruntowana pozycja, uznanie wśród gości, renoma i sprawne zarządzanie biznesem dają gwarancje długoletnich zysków nowemu właścicielowi. Nowy inwestor przejmie nie tylko majątek spółki, ale także gotowy biznes, o dużej rentowności z bardzo dobrą pozycją na rynku.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

kompleks hotelowo-gastronomiczny Hotel Sprzedam hotel

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl