BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Na sprzedaż działka z projektem zagospodarowania terenu i projektem zabudowy.

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Miasto Łódź
Kwota inwestycji 2 250 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 18 kwietnia 2023
Oferta ważna do: 30 czerwca 2023

ID ogłoszenia: #8562
liczba wyświetleń: 549
Ogłoszenie: Na sprzedaż działka z projektem zagospodarowania terenu i projektem zabudowy. jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Działka z potencjałem. Okazja dla inwestora.

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Łodzi na Teofilowie przemysłowym. Świetnie zlokalizowana, na odcinku między ulicą Brukową a Aleją Włókniarzy.
Powierzchnia działki wynosi 3773 m2. Posiada projekt zagospodarowania terenu, według którego docelowa powierzchnia zabudowy wynosi ponad 1700 m2. Projekt uwzględnia wykonanie przyłącza wody, kanalizacji oraz przyłącza ciepłowniczego. Wydane jest pozwolenie na budowę budynku magazynowego z częścią biurowo-handlowo-usługowo-produkcyjną i rozbiórkę istniejącego niewielkiego budynku magazynowego. Projekt przewiduje dwa niezależne wjazdy na teren nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Opiekun oferty: Anna Kraszewska

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. FURO759

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

działki inwestycyjne działka z projektem działka Na sprzedaż działka nieruchomość gruntowa

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl