BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Marka TJ Food na sprzedaż - 30 lat na rynku

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Ulica Słoneczna 19
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
Rok rozpoczęcia działalności 1993
Profil działalności Handel exportowy
Powód sprzedaży Modyfikacja profilu działalności
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 13 grudnia 2023
Oferta ważna do: 01 marca 2024

ID ogłoszenia: #9557
liczba wyświetleń: 244
Ogłoszenie: Marka TJ Food na sprzedaż - 30 lat na rynku jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

TJ Food – sposób na zarabianie…

Jeśli szukasz okazji na zainwestowanie swojego kapitału w branży handlowej na rynkach zagranicznych – koniecznie zapoznaj się z możliwością przejęcia marki TJ Food – polskiej hurtowni spożywczej działającej na terenie Europy.

30 lat doświadczeń i znajomość rynku

Od ponad 30 lat rozwijamy działalność handlową na rynkach europejskich, którą od 5 lat firmujemy jako TJ Food. Posiadamy w obrocie ponad 800 produktów PREMIUM z Polski, w które zaopatrujemy polskie sklepy na terenie Niemiec, Holandii, Belgii. Luksemburga oraz Wielkiej Brytanii. Otrzymasz całość naszej wiedzy i doświadczeń, a jeśli sam prowadzisz podobny biznes – marka TJ Food będzie dla Twoich klientów atrakcyjną formą poszerzenia oferty handlowej, a dla Ciebie stanowiła stabilny sposób na dodatkowy dochód.

Gotowy model biznesowy

Otrzymasz gotowy i sprawdzony model biznesowy jakim dysponuje TJ Food, który możesz skalować i wprowadzać na kolejne rynki europejskie. Dodatkowo, całość jest wszechstronnie wspierana przez innowacyjny system informatyczny dostępny dla Ciebie i Twoich klientów 24/365 on-line.

Baza klientów, dostawców

Istotą marki TJ Food to baza dostawców oferująca polskie produkty PREMIUM o bardzo wysokiej jakości. Często produkowane w małych zakładach i przetwórniach na bazie tradycyjnych metod rzemieślniczych i receptur. Są to produkty, które nie są dostępne w innych tego typu hurtowniach zaopatrujących polskie sklepy za granicą. Wypracowane partnerskie relacje pozwalają na skuteczną realizację zamówień z średnią roczną na poziomie 96% zamówień.

Nowatorski system IT on-line

Czas na „wisienkę na torcie” czyli system „e-hurt”. Nowoczesny system zarządzania całością oferty produktowej, zamówień, procesów logistycznych, księgowością, windykacją oraz narzędziami marketingu i analityką. Wszystkie dane masz na wyciągnięcie ręki, a jeśli cokolwiek chciałbyś zmienić lub zintegrować – jest taka możliwość, gdyż system jest otwarty na przechwytywanie danych z zewnętrznych źródeł oraz szeroko rozumiane integracje.

Domena i serwis internetowy www.tjfood.pl

Wraz z modelem biznesowym, klientami oraz systemem IT otrzymasz domenę internetową która posiada wszelkie narzędzia marketingowe: podstrony typu landing page, zapis na newsletter, podstrony zbierające dane klientów. Dodatkowo serwis wypozycjonowany jest na ponad 20 haseł związanych z biznesem w TOP3 Google w zagranicznych wynikach wyszukiwania!
Daję to gwarancję ciągłego zainteresowania ze strony klientów i spływ leadów na przewidywalnym poziomie.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

export hurtownia spożywcza europa handel TJ Food

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl