BLOG
Our portal helps entrepreneurs in finding investors and presents interesting investment forms

Marka streetwear - szukam inwestora

Basic information:

Amount of capital sought negotiable
Company reach Cały kraj
Year of foundation 2019
Company profile Marka odzieżowa
Number of shareholders 1
Is the company profitable? nie
Are there any people in the team who are capable of taking on a management role? tak
Freehold property nie
Is there a business plan? Nie
Option of non-monetary participation Nie
archived advertisement
Added: 11 june 2019
Offer valid until: 30 june 2019

ID of the advertisement: #2331
number of views: 1452

Advertisement: Marka streetwear - szukam inwestora is archived because the advertiser did not renew it. At the moment, there is no way to contact the advertiser. Leave your email address if you want to be notified when the advertisement is activated.










Ad description:

Dzień dobry,

Aktualnie uczęszczam do technikum. Stworzyłem markę odzieżową na bazie swojego nazwiska.

Niski budżet jakim dysponowałem zmusił mnie do korzystania z bardzo konkurencyjnych usług produkcji na rynku, które ostatecznie przyniosły więcej negatywnych efektów niż korzyści. Długi okres oczekiwania na wykonanie zamówienia, problemy logistyczne, organizacyjne.

To bardzo utrudnia prawidłowy start i zamiast skupić się na rozwoju, cały czas poświęcam czas na bieżące sprawy organizacyjne i rozwiązywanie problemów związanych z pierwszą produkcją. Pierwsi klienci już się odezwali.

Mam możliwości reklamy marki poprzez influencerów dość dobrej klasy, grupy tematyczne na Facebook'u (nawet bez wykupionej reklamy przynoszą zadowalający efekt). Moje wzory są wyjątkowe, ale widzę, że udaje mi się docierać do grupy docelowej. W każdy projekt nadruku wkładam własne emocje. Marka jest czymś w rodzaju wyrażania siebie, tak jak robią to artyści muzyczni poprzez pisanie tekstów.

Chciałbym wprowadzić na rynek własne wariacje, szyte na miarę, własne fasony, ale to plan długoterminowy. Aktualnie działam na koszulkach basic + własne nadruki. Tak chciałbym wejść w ten świat, rozwinąć się, zdobyć jakieś fundusze ze sprzedaży na przeskalowanie biznesu również pod względem jakości.

Badanie rynku jakie przeprowadziłem (niestety nieudokumentowane) to kilka wcześniej wykonanych wzorów "custom" sprzedawanych bez żadnej reklamy na wyżej wspomnianych grupach.

Jedynym problemem było trafienie z rozmiarem (co jest wadą małej produkcji i niskiej dywersyfikacji). Ten czynnik bardzo łatwo poprawić. Potrzebuję kapitału na dywersyfikację oferty (zwiększenie ilości produktów w sklepie) oraz na współpracę z bardziej profesjonalnymi firmami - dotychczasowe doświadczenie popycha mnie do tego. Jest to gwarancja jakości nie tylko produktu, ale również usługi na rzecz mojej firmy oraz płynności finansowej przedsiębiorstwa.

Nie mogę w tym momencie przedstawić konkretnych wyników, ale uważam, że mój projekt ma potencjał. W zarządzaniu własną firmą czuję się bardzo dobrze, mam wizję, której się trzymam, i którą chcę zrealizować. Mimo tego, muszę uznać inwestycję za taką o WYSOKIM RYZYKU.

Photos:

Watch the map:

Tags:

marka odzieżowa Marka streetwear Szukam inwestora



All rights reserved. © 2025 DEALDONE
Design and realization: sitebysite.pl