BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Lubliniec zakład wod-kan-eletr

Informacje podstawowe:

Branża Produkcja
Województwo śląskie
Cena sprzedaży 1 650 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 09 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #859
liczba wyświetleń: 979
Ogłoszenie: Lubliniec zakład wod-kan-eletr jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Oferujemy do sprzedaży zakład produkcujno-handlowo-usługowy, położony w Lublińcu, przy trasie wylotowej, w bliskim sąsiedztwie z węzłem dróg krajowych nr 11 (Katowice-Poznań) i 46 (Częstochowa-Opole).

Budynek wybudowany w 2000 r. na fundamentach betonowych, z konstrukcją nośną z pustaka izolowaną styropianem, dach dwuspadowy z płyty obornickiej (blacha - ocieplenie 15 cm - blacha). Obiekt wyposażony jest w instalacje: kanalizacja, woda miejska, elektryczność (siła), gaz, centralne ogrzewanie gazowe.

Powierzchnia użytkowa wynosi 760 m, w tym sala sprzedaży 515 m, pomieszczenie produkcyjno-magazynowe 154, biura 25 m. Pozostała cześć to kotłownia, cześć socjalna i sanitarna, szatnia i jadalnia.

W budynek prowadzona jest cały działalność produkcyjno - handlowa w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania oraz instalacji elektrycznych w szerokim zakresie.

Teren wokół budynku jest zagospodarowany, wyłożony kostka betonową, są miejsca parkingowe, jak również wjazd i wyjazd umożliwiający manewrowanie samochodom ciężarowym.

Cały teren jest monitorowany i oświetlony.

W przypadku zakupu samej nieruchomości, bez całego przedsiębiorstwa, do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

zakład produkcyjno-handlowo-usługowy instalacje wodno-kanalizacyjne centralne ogrzewanie instalacje elektryczne

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl