BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Lokale gastronomiczne ze spółką

Informacje podstawowe:

Województwo świętokrzyskie
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Firma jest zyskowna? tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 09 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1195
liczba wyświetleń: 938
Ogłoszenie: Lokale gastronomiczne ze spółką jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Odstąpię lokale lub sprzedam całą Spółkę z o.o. posiadającą kompletnie wyposażone, dobrze prosperujące dwa lokale gastronomiczne w Skarżysku-Kamiennej oraz w Szamotułach.

Lokal w Skarżysku-Kamiennej usytuowany w Centrum Handlowym o powierzchni ok. 53,5m2 jest dobrze znany wśród lokalnej społeczności, oferujący jedzenie w stylu bistro, asortyment cukierniczy oraz manufakturowe lody. Lokal urządzony jest w ciekawym, unikalnym klasycznym stylu z domieszką nowoczesności, z wykorzystaniem starych, odrestaurowanych mebli. Dekoracje, meble, podłogi są wykonane z drewna z recyklingu.

Lokal - Klubokawiarnia w Szamotułach usytuowana również w Centrum Handlowym o powierzchni ok. 75,5m2, posiada wejście również od ulicy dzięki czemu działa niezależnie od pracy Galerii. Jest miejscem spotkań lokalnej społeczności zarówno w tygodniu jak i w weekendy do późnych godzin wieczornych. Lokal korzysta z praw do publicznego odtwarzania kanałów informacyjnych, muzycznych i lifestylowych. Menu składa się z lokalnych przetworów, jedzenia w stylu bistro oraz pełnej oferty z napojami.

Oferujemy lokale w pełni wyposażone, z całą obsługą, z pełnym know-how, prawami autorskimi itp.

Do wglądu pełna dokumentacja budowlano techniczna, projekt, umowa najmu z galerią oraz wszystkie faktury i dokumenty księgowe. Firma jest transparentna i niezadłużona.

Proszę o zapytania tylko i wyłącznie poważnych partnerów.

Kwota odstępnego oraz więcej informacji pod numerem telefonu.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/KO46ZfbNdtY

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Lokale gastronomiczne spółka na sprzedaż klubokawiarnia

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl