BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Likwidator sprzeda zakład produkcyjny. Możliwość uruchomienia dowolnej produkcji od zaraz

Informacje podstawowe:

Branża Produkcja
Województwo mazowieckie
Ulica Lubelska 1
Cena sprzedaży 1 850 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 26 października 2018

ID ogłoszenia: #116
liczba wyświetleń: 1013
Ogłoszenie: Likwidator sprzeda zakład produkcyjny. Możliwość uruchomienia dowolnej produkcji od zaraz jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Likwidator Spółdzielni Inwalidów im. Zygmunta Starego w Kozienicach w Likwidacji, ul. Zygmunta Starego 69A, 26-900 Kozienice sprzeda nieruchomość zlokalizowaną na działce nr 3964/1, zabudowaną zakładem produkcyjnym, z własną kotłownią, stacją transformatorową, budynkami z aktualną okresową kontrolą przeglądu stanu technicznego, sprawnymi windami i instalacjami elektrycznymi. Stan techniczny zakładu pozwala na natychmiastowe uruchomienie dowolnej produkcji.

Opis :
Nieruchomość gruntowa położona w Kozienicach przy ul. Lubelskiej, gmina Kozienice, powiat kozienicki, województwo mazowieckie ozn. działka gruntu nr 3964/1 o pow. 1,0998 ha. Działka gruntu w użytkowaniu wieczystym do dnia 22.10.2092r. posiada kształt trapezu, jest ogrodzona, zlokalizowana w odległości około 0,8 km w kierunku południowym od centrum miasta Kozienice, dojazd drogą publiczną do drogi krajowej o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość położona na terenach usług publicznych, jest zabudowana budynkami o charakterze produkcyjno – magazynowo – biurowymi o łącznej pow. użytkowej 5.912,77 m² stanowiącymi własność Spółdzielni Inwalidów w Kozienicach. Uzbrojenie terenu w media - energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja sanitarna, sieć c.o. Dla nieruchomości prowadzona jest przez V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Kozienicach, Księga wieczysta Nr RA1K/00004506/3.

W operacie szacunkowym z kwietnia 2018 roku.

Nieruchomość została wyceniona na kwotę 7.967.000,00 zł.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl