BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Kupimy spółki: handlowe, produkcyjne, z licencjami

Informacje podstawowe:

Województwo pomorskie
Miasto Gdańsk
Ulica Jaśkowa Dolina 9/4
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 15 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1271
liczba wyświetleń: 1279
Ogłoszenie: Kupimy spółki: handlowe, produkcyjne, z licencjami jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Głównymi filarami naszej działalności jest szeroko pojęte doradztwo prawno - gospodarcze w zakresie obrotu udziałami spółek prawa handlowego, a w szczególności:

- Jesteśmy zainteresowani nabyciem udziałów w spółkach, nawet takich, które znajdują się w trudnej sytuacji prawnej i ekonomicznej. Udziały kupujemy na własną rzecz lub znajdujemy potencjalnych nabywców i inwestorów.

- Występujemy jako zarząd kryzysowy w sytuacjach kiedy obecny nie jest w stanie udźwignąć ciężaru związanego z prowadzeniem spółki (utrata płynności finansowej, zaawansowana egzekucja wierzycieli, brak możliwości ogłoszenia upadłości ze względu na brak środków na pokrycie postępowania upadłościowego, tworzenie na bazie przedsiębiorstwa w likwidacji nowego podmiotu, który może wykorzystać potencjał spółki likwidowanej),

- Przejmujemy rolę likwidatorów jak i zarządu kryzysowego spółki bądź występujemy jako podmiot w procesie restrukturyzacji.

Zapraszamy do kontaktu

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/hpjSkU2UYSU

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

zakup spółek inwestor udziałowiec

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl