BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Kupię firmę w obszarze działania związanym ze świadczeniem szeroko pojmowanych usług IT

Informacje podstawowe:

Kwota inwestycji 2 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 19 sierpnia 2021

ID ogłoszenia: #6221
liczba wyświetleń: 1198
Ogłoszenie: Kupię firmę w obszarze działania związanym ze świadczeniem szeroko pojmowanych usług IT jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Jesteśmy dużą firmą (zatrudniamy ponad 400 osób na terenie całego kraju) z ugruntowaną pozycją w obszarze świadczenia usług IT dla sektora finansowego (ponad 20 lat doświadczeń). Działamy w oparciu o własną infrastrukturę IT - własne centrum przetwarzania (serwerownia). Dostarczamy i utrzymujemy w trybie 24/7 zarówno systemy własnej produkcji, jaki i oprogramowanie firm trzecich. Dysponujemy własnym Call Center.

Jesteśmy zainteresowani zarówno zakupem pakietu większościowego udziałów w spółce posiadającej stałych klientów w obszarze Małych i Średnich Przedsiębiorstw jak i startupów fintechowych budujących swoją pozycję w oparciu o technologie AI.

Oferty prosimy kierować na maila.

Oferta powinna zawierać opis działalności firmy, dane rejestrowe. Po podpisaniu Umowy o zachowaniu poufności oczekujemy sprawozdań finansowych / sprawozdania finansowego za ostanie 3 lata.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/IlxX7xnbRF8

Zdjęcia:

Tagi:

kupię firmę IT

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl