BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Klinika kosmetologii - medycyny estetycznej

Informacje podstawowe:

Kategoria Franchising
Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 01 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1128
liczba wyświetleń: 1090
Ogłoszenie: Klinika kosmetologii - medycyny estetycznej jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Możemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem, marką, standardami, strategią marketingową i razem stworzyć prężnie działający obiekt - prestiżowe SC Beauty Clinic w Twoim rejonie.

W rozwój koncepcji klinik cały zespół przez wiele lat włożył ogromne zaangażowanie i cząstkę siebie. Pozwoliło to na stworzenie projektu o najwyższej jakości w którym na każdym kroku widać troskę o każdy detal.

Dlatego SC Beauty Clinic jest uznawane za nr 1 w woj. śląskim w rankingu Dziennika Zachodniego.

Marka promowana jest przez kilku aktorów (ambasadorem jest aktorka Agnieszka Kawiorska) oraz znane Instagramerki i blogerki. Wielokrotnie była z mediach i prasie kobiecej. Odwiedzana jest przez znane osobistości ze świata mediów.

Każde SC Beauty Clinic posiada wspaniałą atmosferę i jako pierwsze w Polsce kreuje nowe trendy „slow beauty” i “kosmetologii
personalizowanej”. Oznaczają one najwyższą jakość, indywidualne podejście, bez wszechobecnego pośpiechu.

W każdy wykonywany zabieg wkładane jest olbrzymie serce i zaangażowanie. Można to dostrzec przekraczając próg SC Beauty Clinic i przenosząc się w inny wymiar. Potwierdzeniem tego są liczne otrzymane nagrody i wyróżnienia.

Koncepcyjna realizacja trendu Slow Beauty i kosmetologii personalizowanej, dostęp do aktualnej wiedzy i skutecznych rozwiązań, ogólnopolskie działania marketingowe,
dostęp do nowoczesnej aparatury, produktów i elementów wyposażenia w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, dopracowane standardy oraz procesy operacyjne i funkcjonowanie pod jedną silną marką dają niekwestionowaną przewagę rynkową.

Kompleksowo zajmiemy się stworzeniem, wyposażeniem i uruchomieniem kliniki i zapewnimy pełne wsparcie podczas całej działalności.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

SC Beauty Clinic Klinika kosmetologii Klinika medycyny estetycznej Slow Beauty kosmetologia franczyza

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl