BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestycje w grunty rolne

Informacje podstawowe:

Miasto Mrągowo
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 27 października 2018
Oferta ważna do: 31 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #125
liczba wyświetleń: 845
Ogłoszenie: Inwestycje w grunty rolne jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Od 2008 roku inwestujemy w grunty, zapewniając bezpieczeństwo Tobie i Twojej Rodzinie.

W co inwestujemy?
Dostarczamy produkty inwestycyjne w postaci unikalnych gruntów o wysokim potencjale wzrostu wartości. Ten rodzaj inwestycji:
- jest dobrem ograniczonym,
- cechuje się bezpieczeństwem i wysoką stabilnością,
- gwarantuje przewidywalne i wysokie zyski.

Jak działamy?
Dokonujemy samodzielnego zakupu dużych areałów ziemi w wyjątkowo atrakcyjnych lokalizacjach. Rozwijamy infrastrukturę terenu i oferujemy Inwestorom działki w formie zorganizowanych osad. Nasze działania powodują ponadnormatywny wzrost wartości i skracają standardowo przyjęty czas inwestycji w ziemię.

Co nas wyróżnia?
Proponujemy rozwiązania unikatowe, dedykowane Inwestorom o zróżnicowanych oczekiwaniach. Starannie dobieramy i selekcjonujemy grunty inwestycyjne, troszcząc się o zysk i bezpieczeństwo finansowe naszych Inwestorów. Pomagamy jednocześnie w skutecznej realizacji zysków z dokonanych inwestycji.

Kluczowe wartości
Klucz do sukcesu stanowi satysfakcja naszych Inwestorów. Inwestowanie utożsamiamy z bezpieczeństwem oraz pomnażaniem kapitału. Dostarczamy najwyższej jakości produkt oparty na sprawdzonym przez lata modelu inwestycyjnym. Pragniemy zapewnić naszym Inwestorom szczęśliwą i spokojną przyszłość.


Wybór Mazur nie jest przypadkowy

Został wybrany w oparciu o wnikliwe analizy na bazie wieloletnich obserwacji. Wynika z nich, iż:

- ziemia na Mazurach posiada ogromny potencjał wzrostu wartości - w myśl światowego trendu, iż grunty w atrakcyjnych rejonach turystycznych dążą do poziomu cen gruntów położonych w dużych aglomeracjach miejskich,

- ceny atrakcyjnie położonej ziemi na Mazurach są zdecydowanie niższe niż w rejonach nadmorskich i górskich. Proces rozwoju Mazur niczym nie różni się od pozostałych regionów, z tymże najlepsze lata są jeszcze przed nami. Ogromne kwoty dotacji UE przyznane na lata 2014-2020 przyczyniają się do dynamicznego rozwoju całego regionu, w tym rozwoju infrastruktury turystycznej,

- ceny ziemi w rejonach turystycznych w Polsce są dwukrotnie niższe niż np. w Niemczech, przy czym ceny gruntów z linią brzegową jezior są około 10-cio krotnie niższe niż na Zachodzie Europy. Dzięki tym różnicom tworzy się przestrzeń do dynamicznego wzrostu cen. Rośnie jednocześnie popyt na mazurskie grunty wśród obywateli krajów EU.

- z roku na rok rośnie zainteresowanie turystyką w rejonie Mazur. Wpływ na to ma unikatowy charakter regionu, jak również sytuacja geopolityczna na świecie i wynikające z niej zagrożenia. W praktyce przekłada się to na coraz liczniejsze inwestycje turystyczne, w tym budowę osiedli, hoteli, apartamentowców, luksusowych rezydencji i nowych portów dla miłośników rekreacji wodnej. Na początku 2016 roku uruchomiony został nowy, międzynarodowy port lotniczy Mazury w miejscowości Szymany, co znacznie przyczynia się do wzrostu ruchu turystycznego w tym regionie,

- powierzchnia gruntów w obrębie jezior jest skończona i naturalnie ograniczona. W sytuacji, gdy uwzględnimy również inne uwarunkowania, w tym ograniczenia ekologiczne, okazuje się, iż starannie wybrane lokalizacje tworzą i uznawane są za tzw. "Perłę Mazur",

- wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa, coraz więcej czasu i środków finansowych przeznaczamy na rekreację, co bezpośrednio wpływa na zwiększony popyt i wzrost cen nieruchomości w rejonach turystycznych.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl