BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestycja w panelach fotowoltaiczne - zwrot po roku czasu

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 20 listopada 2018

ID ogłoszenia: #339
liczba wyświetleń: 909
Ogłoszenie: Inwestycja w panelach fotowoltaiczne - zwrot po roku czasu jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Na wynajem w systemie franczyzowym w dwóch wariantach bardzo mocne panele słoneczne które są za patentowane w Polsce i innych krajach. Jeden panel słoneczny w szczycie słońca wyprodukuje około 950watt/h i ma bardzo dobrą wydajność od momentu pokazania się słońca aż do jego zachodu. Za tym bardzo dobra cena paneli.

Możliwości zakupu ich nie istnieje tylko w systemie franczyzowym. Właściciele otwierają farmę słoneczna z inwestorem i od zakończenia instalacji farmy, zaczyna się współpraca na umówię przez 25lat. Możliwość przedłużenia umowy istnieje na kolejne 25lat. Firma odbierająca wyprodukowany prąd przez państwa i nas jest rozliczane co miesiąc.

Prąd wyprodukowany jest zliczany na mierniku z kartą sim która otrzymujemy od odbiorcy. Inwestycja zależy tylko od państwa, od 65,000 zł i wzwyż. Panele są produkowane w chinach. Inwestor paneli zastrzesza wszystkie prawa do paneli. Panele fotoprzewodzace polimerowe. Inwestycja się zwraca po 9 miesiącach. Umowa. Inwestycja jest w 100% legalna i bezpieczna. Proszę o kontakt żeby się dowiedzieć więcej w sprawie inwestycji.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/513dBrMJ_5w

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

panele fotowoltaiczneWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl