BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestycja w innowacyjne terapie i kuracje

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Wrocław
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 23 listopada 2018

ID ogłoszenia: #423
liczba wyświetleń: 866
Ogłoszenie: Inwestycja w innowacyjne terapie i kuracje jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Fundacja mająca swą siedzibę we Wrocławiu, prowadząca odpłatne terapie lecznice dla pacjentów na terenie całego kraju i odnosząca na tym polu bardzo pozytywne rezultaty przy leczeniu takich chorób jak: nowotwóry, następstwa chemioterapii, SM, RZS itp. (potwierdzone dotychczasowymi wynikami oraz relacjami i zeznaniami pacjentów ) poszukuje sponsora/partnera strategicznego, który zainwestuje pieniądze w rozwój Fundacji i przy okazji będzie czerpał z tego zyski.

Jako, że chcemy rozwijać swoją ofertę i powiększać zakres świadczenia swoich usług aby jeszcze bardziej, dokładniej i na dużo większą skale realizować założenia statutowe potrzebujemy w tym celu funduszy na:

- nowy, większy lokal zgodnie do założeń, potrzeb i wymogów Fundacji
- kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą przy obsłudze nowego lokalu oraz przy obsłudze z pacjentami, sklepu stacjonarnego oraz sklepu www z medykamentami itp
- aplikację na smartfona polepszającą pracę z pacjentem redukująca dodatkowo czas jaki trzeba byłoby spędzić z tą osobą lub z rodziną osoby chorej siedząc na słuchawce telefonu
- stworzenie dokumentacji na potrzeby nowych projektów Fundacji i form jej działania
- szkolenia i warsztaty dla lekarzy oraz dietetyków, którzy będą świadczyć dla nas swoje usługi

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie i chciałbyś poznać więcej szczegółów związanych z współpracą z nami albo po prstu samą chęcią doinwestowania podmiotu, który rzetelnie oraz profesjonalnie podchodzi do stawianych sobie celów i wyzwań jak i również pomocy osobom chorym, do tego często już będących jedną nogą po drugiej stronie, nie mających już alternatywy odnośnie skutecznego sposobu leczenia w państwowej jak i prywatnej opiece zdrowotnej w związku z brakiem wiedzy pracujących tam lekarzy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub też mailowego dodanego do ogłoszenia gdzie zostanie to wszystko bardziej szczegółowiej opisane oraz omówione.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl