BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestycja w działki na mazurach

Informacje podstawowe:

Miasto Ramsowo1
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 27 października 2018
Oferta ważna do: 31 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #124
liczba wyświetleń: 1143
Ogłoszenie: Inwestycja w działki na mazurach jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Działka na Mazurach za £60 lub 300zł miesięcznie? Tak! To możliwe!

Działki dostępne w sprzedaży ratalnej Agrofortis są podzielone na kompleksy, które składają się od kilku do kilkuset nieruchomości, co sprawia, że nie jesteśmy jednostką, która ma taką działkę, tylko jest wielu inwestorów w obrębie każdego kompleksu dając tym samym duże możliwości wspólnego rozwoju i wsparcia. Obecnie jest kilka tysięcy inwestorów mających działki w programie Agrofortis o łącznej powierzchni ponad 500 ha gruntów!

Przedmiotem inwestycyjnym są starannie wyselekcjonowane działki na Mazurach o statusie gruntu rolnego głównie kalsa IV-VI (czyli w najwcześniejszym etapie rozwoju) o powierzchni minimalnej 3000 m2. W odległości ok 20-30 km. od Olsztyna. Z dostępem do mediów - prąd. Oczywiście atrakcyjne położenie działek w pobliżu jezior.
Doświadczenia ostatnich lat oraz prognozy potwierdzają, że zakup gruntów na Mazurach w ich wczesnym stadium rozwoju daje ponadnormatywne zyski w porównaniu do innych, dostępnych na rynku instrumentów finansowych (lokaty, obligacje, giełda). Akt własności działki inwestycyjnej jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa inwestorów.

Kompleksy:

Ramsowo1
Malowniczo położony kompleks działek przylegający do wsi Ramsowo. Bliskość zabudowań, oraz jednoczesny dostęp do dużego jeziora Dobrąg, są zaletami tej lokalizacji. Przepiękne miejsce, ze świetnym połączeniem z miastem wojewódzkim jakim jest Olsztyn. Droga nr. 16 zapewnia doskonały dojazd do Olsztyna (20km), Mrągowa (35km), oraz innych większych miast województwa Warmińsko- Mazurskiego. Inwestorzy lokujący tutaj swój kapitał z pewnością doceniają świetną lokalizację oraz bardzo atrakcyjne warunki finansowania.
Położenie: Powiat Olsztyński, Gmina Barczewo, Obręb Ramsowo, odległość do Olsztyna: 20 km, odległość do Mrągowa: 35 km. Klasy gruntu: IV-VI.

Ramsowo2
Kompleks działek w bezpośredniej bliskości wsi Ramsowo, przy jeziorze Dobrąg. Oczywiście odległość do Olsztyna, czy Mrągowa taka sama, jak w przypadku kompleksu Ramsowo1 - te kompleksy przylegają do siebie.
Położenie: Powiat Olsztyński, Gmina Barczewo, Obręb Ramsowo, odległość do Olsztyna: 20 km, odległość do Mrągowa: 35 km. Klasy gruntu: IV-VI.

Ramsowo3
Trzeci kompleks w obrębie Ramsowo koło jeziora Dobrąg, przy drodze krajowej nr 16.
Położenie: Powiat Olsztyński, Gmina Barczewo, Obręb Ramsowo, odległość do Olsztyna: 20 km, odległość do Mrągowa: 35 km. Klasy gruntu: IV-VI.

Stare Kawkowo
Przepiękny kompleks działek położony w okolicy wsi Stare Kawkowo i wsi Skolity. Przepiękne warmińskie krajobrazy, oraz otoczenie lasów i jezior sprawia, że ta okolica zwana jest Warmińską Oazą Spokoju. To wszystko tylko 23 km od Olsztyna. Spokój Warmii, przy jednoczesnej bliskości dużego miasta jakim jest Olsztyn, z pewnością wpływa na potencjał inwestycyjny tego miejsca. Nieduża odległość od zabudowań, pozwoli na uzyskanie Warunków Zabudowy w przyszłości. Najbliżej kompleksu znajduje się jezioro Skolickie - nieduży, ale bardzo malowniczy zbiornik. Specyfikacja otoczenia sprawia, że jest to miejsce z dużym potencjałem inwestycyjnym, a inwestorzy mogą liczyć na zyski związane z rozwojem okolicy o zabudowę rezydencjonalną. Niedaleko są również położone kompleksy Skolity i Skolity2.
Położenie: Powiat Olsztyński, Gmina Jonkowo, Obręb Stare Kawkowo, odległość do Olsztyna: 23 km, odległość do Starego Miasta: 18 km. Klasy gruntu: IV-VI.

Purda
Kompleks działek rolnych z możliwością uzyskania warunków zabudowy w miejscowości Purda. Działki są położone niezwykle malowniczo, w otoczeniu lasów. Przy kompleksie znajdują się dwa małe zbiorniki wodne, a w niedalekiej odległości kilka jezior. Położenie w starannie wyselekcjonowanych miejscach na Mazurach sprawia że te działki są okazją inwestycyjną. Ze względu na niedaleką odległość Purdy od miasta oraz piękne okoliczności przyrody jest ona uważana za topową lokalizację przez mieszkańców Olsztyna i okolic.
Położenie: Powiat Olsztyński, Gmina Purda, Obręb Purda, odległość do Olsztyna: 16 km, odległość do Szczytna: 37 km. Klasy gruntu: IV-VI.

Skolity
Kompleks działek położony w bezpośredniej bliskości wsi Stare Kawkowo oraz wsi Skolity. Odległość od Olsztyna to tylko 24km. Najbliżej kompleksu znajduje się jezioro Skolickie, jest to mały, ale niezwykle malowniczy zbiornik. Przepiękne walory krajobrazowe i otoczenie lasów oraz nieduża odległość od miasta sprawia, że działki w tym kompleksie mają bardzo duży potencjał inwestycyjny. Bliskość zabudowań oraz dróg pozwala na uzyskanie warunków zabudowy w przyszłości. Okolica zwana jest warmińską oazą spokoju. Jest to doskonałe miejsce aby poczuć wyjątkowość Warmii i Mazur.
Położenie: Powiat Olsztyński, Gmina Świątki, Obręb Skolity, odległość do Olsztyna: 24 km, odległość do do Dobrego Miasta: 18 km. Klasy gruntu: IV-VI.

Skolity2
Drugi kompleks działek w obrębie Skolity. Koło tych kompleksów są położone również kompleksy z obrębu Kawkowo.
Położenie: Powiat Olsztyński, Gmina Świątki, Obręb Skolity, odległość do Olsztyna: 24 km, odległość do do Dobrego Miasta: 18 km. Klasy gruntu: IV-VI.

Oprócz powyższych są jeszcze inne kompleksy (Barczewko, Blanki, Trękus, Guty, Nad Dobrągiem, Goleń i inne) dlatego zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie Agrofortis. Oraz do rejestracji na portalu Treeneo - każdy może zobaczyć portal "od środka" oraz sprawdzić dostępność nieruchomości i ich aktualne ceny. Ponadto cały czas przybywają nowe kompleksy więc ta oferta się powiększa.

Jeżeli masz jakieś pytania - to zapraszam: można dzwonić, przez email, lub spotkanie bezpośrednie.

ceny w ofertach są podane w złotówkach, ale inwestorzy z UK mogą płacić w funtach szterlingach (ceny są przeliczane wg aktualnego kursu funta).

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl