BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestycja trzeciej generacji

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 06 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #579
liczba wyświetleń: 897
Ogłoszenie: Inwestycja trzeciej generacji jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Spółka specjalizująca się w usługach opartych na sprzedaży, e-commerce oraz innowacyjnych rozwiązaniach marketingowych. Celem przewodnim firmy jest włączenie konsumentów w zyski z tworzenia wartości, poprzez wykorzystanie ich danych. Jedną z rzeczy która wyróżnia nas na rynku, jest możliwość otrzymania do 100% cashbacku za dokonanie zakupów od jej partnerów - online jak i offline.

Firma pracuje od 2015 roku z 25 pracownikami i 10 zewnętrznymi konsultantami. Do tej pory zainwestowane zostało 3 mln dolarów w research i 3 mln dolarów w development na przestrzeni 6 lat. Posiada między innymi partnerstwo z Lufthansa czy E-Optimum, przy czym są już przeprowadzane rozmowy z innymi dużymi przedsiębiorstwami. Platforma startuje 15 listopada br.

Na ten moment zbierane są fundusze na dalszy rozwój, w postaci sprzedaży Reme coinów - kryptowaluty, za którą będzie można wykupić ekskluzywne formy promowania swoich produktów. Każdy token gwarantuje stałą liczbę reklam o określonej wartości CpI, jakie można zamieścić na repay.me. Dlatego REME-Coin od początku posiada stałą, wewnętrzną oraz realną wartość. Wraz z rosnącą ilością danych udostępnianych przez konsumentów, targetowanie staje się coraz bardziej precyzyjne, a tym samym skuteczniejsze i wydajniejsze. Prowadzi to do wzrostu ceny tokena i przynosi korzyści wszystkim korzystającym z repay.me w postaci wyższego cashbacku. Zakupy są rejestrowane do zwrotu pieniędzy w czasie rzeczywistym. Cashback jest wypłacany zarówno w walucie euro, jak i kryptowalucie REME-Coin.

Nasza platforma jest pierwszą platformą handlową na świecie z tak szerokim wachlarzem niestandardowych usług które benifitują wszystkim użytkownikom servisu.

Możliwa jest inwestycja w akcje firmy oraz zakup kryptowaluty REME-Coin.

przydatne linki:
https://www.repay.me/
https://www.remecoin.io/

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/vdWewqfr_V0

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

kryptowaluty REME-Coin e-commerce

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl