BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestor poszukuje wspólnika do zakupu biedronki, lidla, stokrotka lub do budowy tego podobne sieciówki

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału 1 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Forma prawna Spółka z o.o.
Liczba udziałowców 2 do 4
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 15 listopada 2023
Oferta ważna do: 15 listopada 2023

ID ogłoszenia: #9458
liczba wyświetleń: 31
Ogłoszenie: Inwestor poszukuje wspólnika do zakupu biedronki, lidla, stokrotka lub do budowy tego podobne sieciówki jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Jako Inwestor spotykam się z pewnymi ofertami na rynku za drogie na moje możliwości finansowe. Poszukuje wiec jedna lub dwie osoby, lub spółki zainteresowane wspólnej inwestycji w tego rodzaju lokale handlowe. Inwestycja na minimum 10 lat a nieraz 15 lat. Wspólnik musi zainwestować najmniej milion zł.

Umowa spółki wyłącznie notarialna. Mowa o inwestycji 12 do 15 milionow zł ewentualnie wyższa w specyficznych ofertach. Oczekiwany dochód średni to netto 8% przed podatkami (EBITDA).

Przyjmę także wspólnika właściciela gruntu do budowy tego rodzaju inwestycji, a ja z mojej strony będę budował z moich zasobów, wyłącznie skierowanej na tak zwane sieciówki. Uwaga, tylko tereny z dużym potencjałem konsumenckim. Odpadają wiec malutkie miejscowości.

Mój telefon to [Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu na prawej kolumnie] najlepiej pierwszy kontakt mejlowy: [Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu na prawej kolumnie]. Gwarantuje zarządzaniem inwestycji z 50-letnim doświadczeniem.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/black-smartphone-near-person-5QgIuuBxKwM

Zdjęcia:

Tagi:

inwestor Wspólnik poszukiwany wspólnik zakup biedronki

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl