BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestor pasywny do hurtowni kaw, herbat, ziół i przypraw

Informacje podstawowe:

Województwo świętokrzyskie
Miasto Kielce
Ulica Ślazy 11
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 21 listopada 2018

ID ogłoszenia: #383
liczba wyświetleń: 1051
Ogłoszenie: Inwestor pasywny do hurtowni kaw, herbat, ziół i przypraw jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Dzień Dobry,

Poszukujemy prywatnego inwestora pasywnego do współpracy przy działającym sklepie specjalistycznym z kawami, herbatami, ziołami i przyprawi . Zakup udziałów inwestorskich wynosił by 30% czyli 36 000 tyś.zł i w ciągu 12 miesięcy wraz zyskiem byłby zwrócony.

Jesteśmy w stanie negocjować procentowy wkład inwestycji ale do poziomu nie więcej niz 40%. Zysk miesięczny byłby w granicach 9.5% miesięcznie czyli przy sumie np.36 tysięcy miesięczna rata wynosiła by ok. 3420 zł * 12 miesięcy = 41.040 zł - 36000= 5040 zł zysku. A do zysku na koniec umowy dodajmy 2.5% z naszego zysku kwartalnego jako premię za dobra współprace.

Wszelkie finansowe koszty związane z umowami czy opłatami administracyjnymi są obsługiwane przez nas.

Szczegóły oferty wraz z symulacja zysku prześlemy tylko zainteresowanym osobą.

Umowę możemy podpisać w każdym miejscu w Polsce, my przyjedziemy na negocjacje do Państwa. Jeśli byliby Państwo zainteresowani naszą propozycją to prosimy przedstawić swoje warunki ewentualnej współpracy. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Mamy bezpośredni dostęp do producentów kaw, herbat, które sprowadzamy z całego świata z certyfikatem jakości. Zapraszamy do współpracy.

Pozdrawiam

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/G6v4BqtqWy0

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl