BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Innowacyjne oprogramowanie - Projekt IT: agregacja danych, automatyzacja sprzedazy, analityka (Big Data)

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Ulica Adama Bochenka 25C/329
Wysokość poszukiwanego kapitału 300 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 28 października 2018
Oferta ważna do: 31 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #128
liczba wyświetleń: 735
Ogłoszenie: Innowacyjne oprogramowanie - Projekt IT: agregacja danych, automatyzacja sprzedazy, analityka (Big Data) jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Jesteśmy zespołem specjalistów z branży IT (sprzedaż projektowa, konsulting biznesowy, usługi doradcze i sprzedażowe, projektowanie aplikacji, marketing B2B).

Obecnie rozwijamy nowy własny projekt - autorską aplikację Cloud SaaS – system do agregacji i konfiguracji rozwiązań projektowych IT (serwery, macierze, wi-fi, backup) z funkcją automatyzacji sprzedaży (Lead Generation) oraz zaawansowaną analityką danych (Big Data).

Projekt w swojej innowacyjności rozwiązuje problemy związane z rozproszonymi i nieaktualnymi danymi, potrzebą regularnego budowania sprzedaży przez firmy IT oraz brakiem dokładnej analityki danej, która pokazuje trendy i przewiduje przyszłe potrzeby w zakresie informatyzacji firm (wirtualizacja, chmura, usługi, sztuczna inteligencja).
Produkt obecnie jest działającym prototypem, dostępnym do testów on-line.

Na cel projektu przeprowadziliśmy własne badania mające na celu zweryfikować technologię i funkcje rozwiązania w ponad 100 firmach w Polsce. Badanie potwierdziło chęć korzystania i płacenia za dostęp do platformy.

Projekt był weryfikowany zarówno w obszarach technicznych jak i biznesowych przez fundusze inwestycyjne, specjalistów z branży czy firmy konsultingowe.

Model biznesowy zakłada wejście na rynek Polski (2018) oraz ekspansję na rynki zagraniczne (UE w pierwszej kolejności). Przewaga konkurencyjna oparta będzie na własnych algorytmach importu i aktualizacji danych, analizy statystycznej oraz sztucznej inteligencji.

Szukamy inwestorów (firm, osób fizycznych) zainteresowanych branżami takimi jak: technologie i innowacje IT, doradztwo, analityka danych, automatyka, marketing czy elektronika. Poza inwestycją kapitałową (finansowanie dalszych prac programistycznych, budowy baz, przygotowania wersji beta i pierwszej sprzedaży) szukamy także wsparcia merytorycznego, doradczego, technicznego (zasoby informatyczne) oraz kontaktów na rynku polskim i zagranicznych (UE).

Możliwa forma inwestycji to objęcie udziałów w spółce i/lub poprzez kredytowanie.

Twórcy projektu:
Grzegorz Wilk – lider i pomysłodawca projektu, odpowiedzialny za koncepcję, sprzedaż i budowę biznesu
Maciej Chmielowski – specjalista w zakresie projektowania systemów, odpowiedzialny za stronę technologiczną projektu

Zachęcamy do kontaktu. Zainteresowanym osobom podeślemy materiały informacyjne (prospekt inwestycyjny, Pitch Deck - w tym opis technologii, analizę finansową, roadmapa działań) a także możemy udostępnić wersję demo do testów.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl