BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Hotel & SPA - szukamy inwestora

Informacje podstawowe:

Miasto województwo małopolskie
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Województwo
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 05 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1145
liczba wyświetleń: 800
Ogłoszenie: Hotel & SPA - szukamy inwestora jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Poszukujemy osoby lub podmiotu zainteresowanego zainwestowaniem środków w nowoczesny, górski hotel ze SPA. Na uwagę zasługuje lokalizacja hotelu pośrodku gór, nieco na uboczu, z dala od zgiełku, jednak z bardzo dobrym dojazdem. Lokalizacja jest świetnym punktem startowym wypraw mających na celu poznanie atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podhala.

Aktywnym gościom hotel zapewnia bliskość górskich szlaków turystycznych. Natomiast osoby szukające relaksu i odpoczynku docenią mnogość dróg spacerowych oraz ofertę hotelowego SPA - strefy relaksu i odpoczynku. Zimą jest to idealne miejsce dla narciarzy, a latem dla kochających góry. Ekskluzywny charakter miejsca podkreśla unikalna panorama kilku pasm górskich widocznych w bliskiej odległości.

Hotel posiada grupę wiernych, stałych gości oraz dynamicznie pozyskuje nowych. Obiekt wysokiej klasy, wymagający jednak niewielkich prac remontowych, które pozwolą zoptymalizować wykorzystanie jego atutów. W planach właściciela jest jednak przede wszystkim wybudowanie dodatkowych budynków z apartamentami.

Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy do kontaktu.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/eGsqz0X-s6c

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

szukamy inwestora SPA Hotel & SPA

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl