BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Hotel na sprzedaż - Chorwacja Hotel Olympia ****

Informacje podstawowe:

Miasto Chorwacja
Cena sprzedaży 418 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 06 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #567
liczba wyświetleń: 1770
Ogłoszenie: Hotel na sprzedaż - Chorwacja Hotel Olympia **** jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Hotel ma 4 gwiazdki i znajduje się na plaży, składa się z 241 pokoi ,215 pokoi superior i 26 apartamentów w Olympia oraz w nowym budynku w 2017 roku. Olympia ze 148 pokojami (19 apartamentów de lux i 129 pokojami luksusowymi) ) co razem tworzy 389 pokoi w jednym z najpiękniejszych hoteli w Chorwacji. Posiada również pięć basenów (cztery na zewnątrz i jedno na 9. piętrze Olympia ), siedem barów (lobby, aperitif, plaża), dwie olbrzymie restauracje w Olympia / Olympia, tawernę jako tradycyjną restaurację, trzy sale konferencyjne i trzy mniejsze sale kongresowe itp.)
2. Własność spółki akcyjnej (powyżej 94,5%) jest przedmiotem sprzedaży. Firma ta zarządza działaniami operacyjnymi dla / z Hotelem.
2. Własność spółki akcyjnej (powyżej 94,5%) jest przedmiotem sprzedaży. Firma ta zarządza działaniami operacyjnymi dla / z Hotelem.
3. Cena zostanie ujawniona na prośbę potencjalnego nabywcy, gdy przedstawione zostaną konkretne odsetki i przedstawiona zostanie zdolność finansowa do zakupu. Ta luksusowa nieruchomość jest jednym z najlepszych hoteli w Chorwacji, a jej wartość można oszacować na podstawie oszacowania wartości standardowego pokoju w tego typu / kategorii hotelu pomnożonej przez liczbę pokoi. Początkowa cena sprzedaży wynosi 250 000 euro za pokój, tj. W sumie 97,25 milionów euro

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

hotel na sprzedaż chorwacja Hotel Olympia

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl