BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Hotel*** i restauracja w Czernikowie

Informacje podstawowe:

Cena sprzedaży 4 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Województwo
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 17 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #945
liczba wyświetleń: 1630
Ogłoszenie: Hotel*** i restauracja w Czernikowie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.








Opis ogłoszenia:

Hotel i restauracja w Czernikowie

Dobrze prosperujący hotel wraz z restauracją, usytuowany przy głównej drodze krajowej nr 10 Toruń >-Warszawa., w miejscowości Czernikowo – 20km od Torunia.

Budynek w którym znajduje się hotel ma dostęp do dużego parkingu od strony ulicy oraz do zamykanego na noc parkingu wewnętrznego.

Hotel dysponuje 9 pokojami, mogącymi pomieścić 29 osób i jest połączony z restauracją, w której na bieżąco organizowane są wesela, komunie, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe.

W budynku znajduje się również sala konferencyjna o pow. 100m2 mogąca pomieścić 60 osób. Do dyspozycji: podwieszany rzutnik, ekran, flipchart z papierem i pisakami, bezpłatne WiFi w całym obiekcie, zaciemnienie sali, mikrofon, mikroport i nagłośnienie.

Specjalizująca się w kuchni polskiej, ale też europejskiej oraz wspaniałych, domowych ciastach kuchnia znana jest w okolicy z pysznych dań, robionych z naturalnych, wysokiej jakości produktów, dzięki czemu oprócz posiłków wydawanych na miejscu, restauracja prowadzi również catering, zarówno okolicznościowy jak i codzienny.

Hotel pomieści aż 29 gości w 9 pokojach, z czego każdy wyposażony jest w TV, łazienkę z prysznicem i klimatyzację.

Dzięki temu, że hotel znajduje się w jednym budynku z restauracją i salą konferencyjną organizowane wesela i imprezy okolicznościowe mogą być połączone z noclegiem dla gości. Mająca ponad 200m2 sala bankietowa pomieści 200 gości, co czyni ją dobrym miejscem do organizacji wesel, chrzcin, komunii, na które Da Vinci ma już zarezerwowane terminy w 2019 i 2020 roku.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Hotel restauracja

Zobacz również:





Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl