BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Hala na sprzedaż, biura, magazyny - 3600 m2 (działka 6344 m2) Perzów

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Perzów
Cena sprzedaży 2 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 1980
Nieruchomość na własność tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 30 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1088
liczba wyświetleń: 792
Ogłoszenie: Hala na sprzedaż, biura, magazyny - 3600 m2 (działka 6344 m2) Perzów jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Hala położona w miejscowości Perzów:
- 17 km do Kępna
- 10 km do Sycowa
- 8 km do S8
- 70 km do Wrocławia

Powierzchnia łączna budynku to: 3600 m2 + 300 m2 wiaty + 100 m2 namiot.
Powierzchnia działki: 6344 m2 (nr. działki 415/4, Gmina Perzów).

Nieruchomość położona jest u zbiegu dwóch szlaków komunikacyjnych, dróg asfaltowych, przebiegających przez wioskę. Dojazd od strony frontowej i tylnej działki.
Nieruchomość uzbrojona jest w sieć wodociągową, kanalizacyjną, energetyczną i telekomunikacyjną.
Budynek produkcyjny położony jest we frontowej części działki, natomiast zabudowa magazynowa - w tylnej jej część. Przed budynkiem usytuowany jest plac utwardzony stanowiący parking praz plac manewrowy. Od frontu urządzony jest parking utwardzony kostką dla pracowników.

1. Budynek produkcyjno-biurowy (3 piętrowy): 1822 m2 (3x 620 m2), kubatura: 6698 m3.
Budynek usytuowany jest we frontowej części działki, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, piętrowy. Obiekt o konstrukcji murowanej, stropy o konstrukcji prefabrykowanej, żelbetonowej, stropodach dwuspadowy o konstrukcji prefabrykowanej, żelbetonowej pokryty papą asfaltową na lepiku. Solarka okienna i drzwiowa - typowa. Okna PCV z szybami termoizolacyjnymi. Posadzki w części produkcyjnej - glazura i lastrico. W piwnicach - posadzka betonowa (pełna wysokość pomieszczeń), w pomieszczeniach biurowych - wykładziny dywanowe. Ściany w pomieszczeniach produkcyjnych i sanitarnych obłożone glazurą. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, sprężonego powietrza oraz centralnego ogrzewania z kotłowni wbudowanej w obiekt. Tynki wew. i zew. cementowo-wapienne. Budynek posiada w środku 2 windy towarowe, 1 bramę segmentową. Na 2gim piętrze pomieszczenia biurowe, gospodarcze, stołówka, szatnie, prysznice, pokój konferencyjny z dużym stołem i krzesłami.

2. Budynek magazynowy: 1243 m2, kubatura: 5627 m3 (częściowo wysokie składowanie).
Budynek usytuowany jest w tylnej części działki, wolnostojący, niepodpiwniczony, parterowy w części dwukondygnacyjny. Obiekt o konstrukcji murowanej, stropy o konstrukcji prefabrykowanej, żelbetonowej, stropodach dwuspadowy o konstrukcji prefabrykowanej żelbetowej pokryty papą asfaltową na lepiku. Stolarka okienna i drzwiowa typowa. Posadzki betonowe. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną. W części docieplony strop oraz doprowadzone nagrzewnice podtrzymujące temperaturę. Tynki wew. i zew. cementowo-wapienne. Duża brama stalowa po środku z wyjściem na plac.

3. Budynek magazynowy i pakowalnia: 519 m2, kubatura: 4478 m3 (wysokie składowanie).
Budynek parterowy, bez podpiwniczenia. Obiekt o konstrukcji szkieletowej, stalowej, obudowanej elementami drobnowymiarowymi. Słupy wykonane z kształtowników stalowych, dach o konstrukcji stalowej - wiązary kratowe, pokrycie płytami warstwowymi. Posadzki betonowe. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną. Posiada 2 duże bramy segmentowe.

4. Wiata: 400 m2.
Wiata przylega do budynku produkcyjnego od strony tylnej. Obiekt o konstrukcji stalowej, konstrukcję stanowią kształtowniki stalowe, pokrycie oraz wypełnienie ścian - blacha trapezowa. Posadzka betonowa. Wiata wyposażona jest w instalację elektryczną.

5. Namiot: 100 m2.
Wiata przylega do budynku produkcyjno-biurowego od strony tylnej. Obiekt o konstrukcji stalowej, konstrukcję stanowią kształtowniki stalowe, pokrycie oraz wypełnienie ścian - materiał plandekowy. Posadzka - kostka. Wiata wyposażona jest w instalację elektryczną.

Ogrzewanie całości przez piec CO na ekogroszek o mocy 250 kW.
Koszty ogrzewania w srogiej zimie to około 4k zł na msc.
Kamery w całym obiekcie.
W Gminie zostały złożone dokumenty mające zmienić przeznaczenie budynku produkcyjno-biurowego na hostel pracowniczy. Sprawa w toku.

Więcej informacji udzielę na telefon.
Zapraszam do oglądania.

Powierzchnia całkowita: 3600 m²
Powierzchnia działki: 6344 m²
Liczba pomieszczeń: 50

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

hala Hala na sprzedaż biura magazyny

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl