BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Funkcjonalny zakład przemysłowy - warsztat na sprzedaż

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Lędziny
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Nieruchomość na własność tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 11 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1208
liczba wyświetleń: 824
Ogłoszenie: Funkcjonalny zakład przemysłowy - warsztat na sprzedaż jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

CENA NETTO.
Oferuję do sprzedaży nieruchomość. Zakład produkcyjny. Pełna własność gruntu.

Są to działki:
- działka 999m2 z bramą wjazdową i portiernią o powierzchni około 70m2 obiekt murowany z zadaszonym przejściem dla obsługi wchodzących i wjeżdżających na teren, ogrzewanie indywidualne, węzeł sanitarny.

- działka 6400m2 zakład branży spożywczej, przetwórstwo ryb, a konkretnie wędzarnia, działający pod nadzorem służb weterynaryjnych z uprawnieniami unijnymi. Zakład to dwa obiekty z których jeden to:

-hale obróbki, ciągi komunikacyjne zaplecza socjalne,biura,magazyny,komory chłodnicze wyrobów gotowych, ekspedycja, o powierzchni 1375m2, oraz drugi w którym znajduje się:

-hala chłodni głębokiego mrożenia z przedsionkiem, chłodnia odpadów, pomieszczenie myjni samochodów dostawczych, magazynem i warsztatem o wielkości 346m2.

Między produkcyjnymi obiektami znajdują się pomieszczenia magazynowe, zadaszone, murowane wiaty na materiały pomocnicze. Place manewrowe i drogi dojazdowe na zakładzie wyasfaltowane.

Dodatkową wartość stanowi wchodząca w skład zakładu instalacja odprowadzania spalin i dymów produkcyjnych wraz z 22 metrowym kominem, wszystkie wkłady i połączenia wykonane z blachy nierdzewnej.

Centralna część nieruchomości jest niezabudowana żadnymi obiektami i może posłużyć jako składowisko materiałowe lub baza pod nową inwestycję. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze publicznej, na terenie oznaczonym symbolem PU-1 (produkcja, usługi).

Drogi wewnątrz obiektu asfaltowe i betonowe. Media: prąd (100 kW), woda, ścieki i kanalizacja miejska; dymy i spaliny odprowadzane własną instalacją i kominem z materiałów nierdzewnych (wysokość 27 m). Cały teren ogrodzony murem ceglanym 2,5-3 m z bramą wjazdową i portiernią.

Atutem nieruchomości jest bardzo dobre położenie - pomiędzy autostradą A-4, węzeł Brzezinka; droga S-1; S-44; S-86.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/QC1oHW5JVu4

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

zakład przemysłowy warsztat na sprzedaż

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl