BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Fundusz Inwestycyjny z dodatkiem ubezpieczenia - Vienna Life

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 27 października 2018
Oferta ważna do: 31 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #117
liczba wyświetleń: 758
Ogłoszenie: Fundusz Inwestycyjny z dodatkiem ubezpieczenia - Vienna Life jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Vienna Life to instytucja finansowa, która zapewnia dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych. Należymy do Vienna Insurance Group, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w 25 krajach, której korzenie sięgają roku 1824.

Nieustannie szukamy nowych ścieżek rozwoju i rozwijamy innowacyjne projekty, by dynamicznie odpowiadać na potrzeby klientów. Oferujemy indywidualne możliwości w zakresie zarządzania posiadanym kapitałem. Dążymy do tego, aby nasze działania dawały poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość osiągania niezależności finansowej. Jesteśmy dla ludzi, którzy chcą wykorzystywać swoje życiowe szanse bez względu na okoliczności oraz zmiany, jakie spotkają ich w bliskiej i dalekiej przyszłości. Pokazujemy drogę i inspirujemy – pragniemy aby nasi Klienci mogli cieszyć się z osiągniętych efektów własnych decyzji.

Dla naszych Klientów tworzymy dedykowane usługi, jak Investbox, Navigo, Multinavigator czy Rebalancing, które oferują szeroki wachlarz możliwości w zakresie planowania, oszczędzania i inwestowania środków. W Vienna Life Zapewniamy Ci spokój i wsparcie.

Jesteśmy partnerem w rozwoju osobistym. Wspieramy aktywne formy spędzania wolnego czasu. Jesteśmy głównym sponsorem Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl