BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Fundusz inwestycyjny - Avallon Sp. z o.o.

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Miasto Łódź
Ulica Al.Kościuszki 17
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 27 października 2018
Oferta ważna do: 31 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #122
liczba wyświetleń: 2150
Ogłoszenie: Fundusz inwestycyjny - Avallon Sp. z o.o. jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

ZARZĄDZAMY FUNDUSZAMI INWESTYCYJNYMI
Od ponad 20 lat zajmujemy się inwestycjami kapitałowymi. AVALLON jest doświadczonym pionierem rynku wykupów menedżerskich w Polsce. Do tej pory uczestniczyliśmy w ponad 100 transakcjach.

FUNDUSZE PRIVATE EQUITY
Fundusze private equity AVALLON MBO są pierwszymi w Europie Środkowo- Wschodniej funduszami private equity specjalizującymi się w transakcjach wykupów menedżerskich – MBO/MBI. Inwestorami w Funduszu są międzynarodowe instytucje finansowe, takie jak:
Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju oraz szwajcarski fundusz funduszy zarządzany przez Akina Partners. Kapitał funduszu private equity AVALLON MBO I wynosił 50 milionów euro. Utworzony w grudniu 2012 roku fundusz private equity AVALLON MBO II ma kapitał 109 milionów euro.

Inwestycje sprzed 2007 roku o łącznej wartości ponad 20 mln euro były realizowane poprzez spółkę inwestycyjną AVALLON MBO SA wspólnie z polskimi, prywatnymi inwestorami. Jesteśmy pionierem rynku private equity w Polsce. Od początku istnienia firma AVALLON ma siedzibę w Łodzi.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl