BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Food truck gotowy biznes - Krówka Burger Częstochowa

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Ulica Wały Dwernickiego 95
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 26 listopada 2018

ID ogłoszenia: #436
liczba wyświetleń: 2401
Ogłoszenie: Food truck gotowy biznes - Krówka Burger Częstochowa jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Witam!

Posiadam do sprzedaży Mercedesa Sprinter 308 z 1996 2,3 Disel w zabudowie gastronomicznej. Samochód jest sprawny technicznie. Samochód jest w kolorze czarny mat, od strony okna sprzedażowego i z tyłu oklejony LOGOTYPAMI. Przedział gastronomiczny wyposażony jest w wiele regałów i szafek zamykanych, w tym niezbędna wysoka szafka „szatnia„ jeden z wymogów SANEPIDU.

Została wykonana instalacja elektryczna 230 V/i 380 v ze skrzynką bezpiecznikowa i wieloma gniazdkami elektrycznymi. Samochód posiada profesjonalny okap gastronomiczny z ociekaczem tłuszczu i wentylacją. Na wyposażeniu jest m.in. .: ściany i blaty meblowe łatwo zmywalne, witryna z systemów rurkowych w oknie sprzedażowym, podgrzewacz wody, dwukomorowy zlew, pojemnik na czystą wodę jak i ścieki zamknięty obieg wody, przedłużacz do prądu 380 V -25 m umożliwiający podpięcie się do sieci stałej jak i agregatu prądotwórczego,zewnętrzne oświetlenie .Wyposażenie: 2x lodówka, miejsce na butle gazowe opiekacz (typu salamander) duży grill 2- strefowy elektryczny, grill gazowy, piec z termoobiegiem ).

Samochód pracował jako food truck i była prowadzona sprzedaż burgerów z wołowiny,
Samochód posiada odbiór Sanepidu, dokumentację HACCAP / GMP / GHP.

Ponadto samochód jest oklejony logotypami i znakami towarowymi skierowanymi do sprzedaży burgerów, posiada również MENU BURGERÓW z pełną technologią produkcji burgerów (receptury i gramatury na mięso, dipy sosy), przeprowadzę pełne szkolenie.

Dla zdecydowanych jestem skłonny opracować technologię i MENU dla jeszcze jednego produktu np. ZAPIEKANKI, KUCHNIA WŁOSKA (PASTY), NIEMIECKA (WURSTY) LUB INNA.
Ponadto na wyposażeniu jest: Leżaki, potykacz, listwa magnetyczna, wieszaki, pojemniki GN, pojemniki plastikowe, duża deska do krojenia, serwetniki, reklamówki, woreczki, pudełka na burgery, naklejki z logotypami, sztućce plastikowe, doniczki na zioła, dyspensery na sosy, check- listwa na zamówienia, zamykana szuflada na pieniądze, plastikowe numerki do zamówień.

Food Trucka sprzedajemy choć ciężko nam się z nim rozstać tylko z przyczyn osobistych, jest to ciekawa przygoda a może sposób na życie.

Serdecznie zapraszam do oglądania naszej propozycji.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Food truck sprzedaż burgerów

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl