BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Elektrownia wiatrowa z serwerownią BTC

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Wilgi 37
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 06 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #580
liczba wyświetleń: 1302
Ogłoszenie: Elektrownia wiatrowa z serwerownią BTC jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Oferujemy możliwość przystąpienia do przełomowego projektu o nazwie EKON.
Jest to połączenie turbiny wiatrowej Vestas V90 z 2012 roku z kontenerem IT, w którym znajduje się serwerownia.

Elektrownia jest w idealnym stanie, regularnie serwisowana przez producenta. Odpowiednio traktowana popracuje jeszcze 20 lat. Jej dostępność techniczna w minionym roku wyniosła 99,5% czyli więcej niż zakłada producent. Elektrownia umieszczona w województwie łódzkim, na działce o bardzo dobrej wietrzności.

Na starcie projekt ten (składający się z dwóch turbin) otrzymał bezzwrotną dotację 14 mln zł z UE. Objęty systemem wsparcia w postaci zielonych certyfikatów jeszcze przez 10 lat. Przy obecnych parametrach (cena prądu i cena certyfikatów) Inwestorzy zarabiają około 10-12%.

Po podłączeniu serwerowni, która pracuje w technologii blockchain, zwrot z inwestycji przekracza 15% rocznie! Jesteśmy w tej dziedzinie liderem na polskim rynku. Na pokładzie mamy najbardziej doświadczonych ekspertów w kraju.

Minimalna kwota przystąpienia do inwestycji 50 tys pln. Pakiety VIP od 360 tys. Na życzenie przesyłam więcej szczegółów, wzór umowy, itd. Jest możliwość zobaczenia innych naszych elektrowni i serwerowni oraz odwiedzenia nas w biurze w Warszawie.

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

elektrownia wiatrowa serwerownia BTC projekt EKON

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl