BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Elektrownia hydrogeneracyjna, zysk 211% w ciągu 5 lat

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału 26 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Profil działalności Elektrownia hydrogeneracyjna
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 21 lutego 2024

ID ogłoszenia: #9393
liczba wyświetleń: 348
Ogłoszenie: Elektrownia hydrogeneracyjna, zysk 211% w ciągu 5 lat jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Szukam inwestorów do realizacji elektrowni hydro-grawitacyjnej wytwarzającej energię elektryczną z siły grawitacji i wyporu wody. Elektrownia do swojej pracy nie potrzebuje żadnych paliw kopalnych i działa w oparciu o źródła odnawialne.

Elektrownia wytwarza moc 1MW przez 24h na dobę niezależnie od warunków pogodowych. Generuje moc w nocy, a także w dni bezwietrzne co daje jej przewagę nad farmami fotowoltaicznymi oraz wiatrowymi. Gwarantuje większy zysk niż inne źródła odnawialne lub kopalne ze względu na powyższe zalety, a także na niższy koszt wytworzenia 1MWh, który jest niższy w przeciętnych warunkach pracy o 25%.

Po uruchomieniu przez 25 lat jest gwarancja na ciągłą produkcję 1MW mocy ciągłej. Gwarancja może być przedłużona do 40 lat.

Bardzo dobra propozycja dla firm, które potrzebują ciągłej mocy niezależnie od dostaw energii z zakładu energetycznego. Do wybudowania elektrowni potrzebna jest tylko działka 300m2.

Aktualnie budowana jest 1 tego typu elektrownia w Polsce. Ta będzie następna.

Inwestor nabywa udziały w spółce i staje się współwłaścicielem elektrowni. Zysk wypłacany kwartalnie proporcjonalnie do zainwestowanego kapitału. Szacunkowa stopa zwrotu przy założeniu 860 zł MWh w roku 2024 i wzrostu cen za energię elektryczną 10% rocznie to 211% w ciągu 5 lat. W przypadku wybudowania elektrowni na potrzeby własne zakładu przemysłowego stopa zwrotu może być nawet dwukrotnie wyższa.

Minimalna wysokość inwestycji: 100 000 zł.
Mile widziani inwestorzy z kapitałem powyżej 1 mln zł.

Zapraszam do kontaktu zainteresowanych inwestorów. Możemy spotkać się osobiście lub poprzez spotkanie online.

Zdjęcia:

Tagi:

energetyka farmy fotowoltaiczne Farmy wiatrowe odnawialne źródła energii energia dla firm

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl