BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Działka inwestycyjna przy Parku Kampinoskim 15 000 m2

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Kwota inwestycji 2 250 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
2 250 000 PLN
Dodano: 04 stycznia 2022
W systemie jeszcze: 10 dni

ID ogłoszenia: #6850
liczba wyświetleń: 839
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe
Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDFOpis ogłoszenia:

Działki położone są w kierunku północnym od centrum Warszawy. Odległość od granicy Warszawy i Łomianek około 24 km, natomiast od centrum miasta około 40 km.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie zabudowy wolnostojacej i bliźniaczej. Dopuszcza się również zabudowę szeregową.

W granicy działek znajduje się prąd. Docelowo przewidziana jest przez gminę kanalizacja całego obszaru oraz gazyfikacja. W drodze powiatowej (prostopadłej do drogi wewnętrznej, przy której znajduje się nieruchomość) jest doprowadzony wodociąg.

Okolica, na której znajduje się ww nieruchomość została „odkryta” przez developerów – powstały nowe osiedla i domy jednorodzinne.
Na uwagę zasługuje położenie nieruchomości - w pasie pomiędzy Puszczą Kampionoską i Wisłą. Teren chroniony ekologicznie, jeszcze mało zamieszkały o znakomitym potencjale inwestycyjnym.

W pobliżu znajduje się stadnina koni oraz lotnisko w Modlinie. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą.
Do sprzedaży łącznie ponad 2 ha. 1,5 ha działki budowlane, 0,5 ha działki rolne niepodzielone do wyodrębnienia działki siedliskowej lub przekwalifikowania na budowlane. Działki budowlane podzielone po około 1200 m2 każda.W sumie jest 12 podzielonych działek, na których można wybudować 12 domów jednorodzinnych lub 24 połówek bliźniaków. PUM wynosi około 2000.

Jest możliwość przeprojektowania obecnego podziału decyzją gminy i zmniejszenie powierzchni jednostkowych działek zgodnie z obowiązującym planem do 1000 metrów kwadratowych. W takim układzie uzyskujemy dodatkowe działki i dodatkową powierzchnię do zabudowy. W przypadku dokupienia działki rolnej i zmiany jej przeznaczenia uzyskujemy kolejną powierzchnię do zabudowy. Łączny PUM z całości powierzchni czyli 21 700 M2 to 4000 m2.

Jest obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Dopuszczona zabudowa bliźniacza, jednorodzinna.
Cena - 150 zł za m2 działki budowlanej, cena działki rolnej 80 zł za m2. Możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Możliwość dokupienia działki sąsiedniej.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/WaBixv218SE

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Działka inwestycyjna działka przy Parku Kampinoskim

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl