BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Działka 2,2ha z warunkami zabudowy w rejonie Wzniesień Łódzkich na sprzedaż

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Miasto Łódź
Kwota inwestycji 3 400 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 20 kwietnia 2023

ID ogłoszenia: #8568
liczba wyświetleń: 323
Ogłoszenie: Działka 2,2ha z warunkami zabudowy w rejonie Wzniesień Łódzkich na sprzedaż jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2,2ha i wymiarach głównych ok. 80x280m. Działka położona jest w rejonie ulic Marmurowej i Opolskiej. Dla działki wydane są warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną, powierzchnia zabudowy do 0,13, możliwość budowy do 2 kondygnacji (wysokość elewacji do 7,5m), wysokość kalenicy do 9,5m, szerokość elewacji frontowej do 22m (max 40m przy zabudowie szeregowej), WZ dopuszcza dachy płaskie lub 2-spadowe o kącie nachylenia 20-30stopni, łącznie na działce można wybudować ok 5700mkw.

Zapraszamy na prezentację.
Opiekun oferty: Monika Siemieniecka [Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu na prawej kolumnie]

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. RYKE941

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

#działka #inwestycja #inwestorzy #inwestujwnieruchomosci

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl