BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Działająca działalność jest na sprzedaż - dochodowa ogrodnictwo na Białorusi

Informacje podstawowe:

Miasto Białoruś
Cena sprzedaży 18 400 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Rok rozpoczęcia działalności 2012
Profil działalności ogrodnictwo
Liczba udziałowców 1
Powód sprzedaży Problemy zdrowotne
Elementy przewagi nad konkurencją Opisane w reklamie
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność tak
Współpraca posprzedażowa Tak
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 09 września 2022

ID ogłoszenia: #7492
liczba wyświetleń: 987
Ogłoszenie: Działająca działalność jest na sprzedaż - dochodowa ogrodnictwo na Białorusi jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż jest istniejąca firma na Białorusi - ogrodnictwo.

Całkowita powierzchnia : 98 hektarów. 45 ha zajmuje sad jabłkowy, położony w 2012 roku. Ogród jest w fazie aktywnego owocowania. Pod jabłoniami nawadniano kroplówkę. Jest szkółka drzewka.42 ha to czarna porzeczka. Tej wiosny posadzono 5 hektarów młodych drzewek jabłoni, w 2020 roku planujemy posadzić kolejne 10 hektarów. Dogodna lokalizacja - niedaleko autostrady Brest-Moskwa. Сena obejmuje wszystkie niezbędne urządzenia do utrzymania farmy: ciągniki, ładowarki, kombajny do zbierania jagód, przyczepy,samochody, a także baza produkcyjna o powierzchni 1,3 hektara, 2550 ton nowoczesnego przechowywania owoców, linia sortująca.

Przy sprzedaży jabłek nie ma problemu. Prawie wszystkie produkty są sprzedawane w Federacji Rosyjskiej: są stali klienci. Są stali pracownicy. Wydajność jabłek rośnie każdego roku, gdy rośnie młody ogród i rośnie owocowanie. W 2018 r wydajność jabłek wyniosła 800 ton, czarna porzeczka - 380 ton. W 2019 r wydajność jabłek wyniosła 1000 ton. Oczekiwana wydajność jabłek w 2020 r .: 1500 ton, w 2021 r .: ponad 2500 ton (pełne owocowanie).

W przyszłym roku planowane jest uruchomienie komór chłodniczych w nowoczesnym magazynie owoców na 2550 ton, co pozwoli na dłuższe przechowywanie jabłek, co oznacza, że ​​będą sprzedawane droższe wiosną i zimą. Planuje utworzenie linii do produkcji wyciskanych bezpośrednio soków i chipsów jabłkowych. Okres zwrotu zainwestowanych środków wynosi około czterech lat. Sad jabłkowy jako firma jest opłacalnym przedsięwzięciem z długoterminowymi perspektywami: po osiągnięciu progu rentowności przyniesie stabilne zyski przez 15–19 lat, po których drzewa owocowe będą musiały zostać odmłodzone.

W razie potrzeby pomożemy w zarządzaniu gospodarstwem w ciągu roku po sprzedaży. Jest wideo z ogrodnictwa. Więcej informacji osobiście. Cena: 18 400 000 (USD zawiera podatek). Powód sprzedaży: problemy zdrowotne.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/P96rE0gVVLs

Zdjęcia:

Tagi:

Ogrodnictwo ogrodnictwo na Białorusi działalność na Białorusi Ogród dochodowa działalnośćWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl