BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Duży, rentowny lokal z Escape Roomami z uregulowanym statusem prawnym

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Poznań
Cena sprzedaży 6 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2017
Profil działalności Escape Room
Liczba udziałowców 1
Powód sprzedaży Brak możliwości dalszego zarządzania biznesem z powodów osobisto-rodzinnych.
Elementy przewagi nad konkurencją Uregulowany status prawny lokalu i dostosowanie do przepisów ppoż oraz przepisów budowlanych. W dobie nagonki po tragedii w koszalińskim escape roomie branża ta boryka się z kontrolami i nękaniem ze strony organów państwowych, co spowodowało zamknięcie działalności przez niektórych przedsiębiorców i w najbliższym czasie przewidywane jest zamknięcie się wielu escape roomów. Oznacza to znacznie zmniejszoną konkurencję na poznańskim rynku escape roomów. Mój lokal ma uregulowany status prawny i jako jeden z nielicznych w Poznaniu pomyślnie przeszedł kontrolę ppoż oraz kontrolę inspektoratu budowlanego. Moje escape roomy są nowoczesne i duże, dzięk czemu ceny biletów dla klientów są jednymi z najwyższych w Poznaniu co przekłada się bardzo pozytywnie na rentowność przedsięwzięcia.
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 07 lutego 2019
Oferta ważna do: 30 marca 2019

ID ogłoszenia: #1180
liczba wyświetleń: 647
Ogłoszenie: Duży, rentowny lokal z Escape Roomami z uregulowanym statusem prawnym jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam cały funkcjonujący i dobrze rokujący biznes escape roomowy:

lokal z 3 scenariuszami i pełnym wyposażeniem, stronę internetową i fanpage na facebooku.

Lokal znajduje się blisko centrum Poznania na Jeżycach i ma dobrze uregulowany status prawny i dostosowany jest do przepisów ppoż oraz przepisów budowlanych, co w tej branży stało się obecnie niezwykle ważne.

Lokal ma powierzchnię ponad 200 m2 i działają w nim dwa nowoczesne escape roomy (jeden o powierzchni 25m2, drugi 88m2), trzeci jest na końcowym etapie wdrażania (powierzchnia około 80 m2) - oferuję wsparcie merytoryczne na końcowym etapie tworzenia scenariusza (jest on w pełni zaprojektowany).

Nakłady wniesione celem budowy ecape roomów i wyposażenia lokalu to ok. 70 tys. zł. Czynsz za lokal jest niezwykle niski jak na tak duży lokal w tak dobrej lokalizacji.

Pełna kwota opłat za najem lokalu to 2800 zł czynszu plus 250 zł opłaty eksploatacyjnej. Przewidywane przychody z lokalu po otwarciu trzeciego scenariusza to minimum 9 tys. zł miesięcznie (bardzo ostrożne szacunki) - .

Dodatkowe rachunki za media to wyłącznie prąd, wg zużycia. W lokalu pracują 4 osoby - studenci, przeszkoleni do obsługi klientów więc w lokalu będzie można przyjmować klientów od razu po przejęciu.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/exB4bFhUshM

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

escape room lokal rozrywkowy

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl