BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Drogeria naturalna - funkcjonująca z wiernymi klientkami.

Informacje podstawowe:

Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2016
Forma prawna Jednoosobowa działalność gospodarcza
Elementy przewagi nad konkurencją Baza wiernych klientek + ekologiczne, trendowe produkty, lokalne polskie marki.
Firma jest zyskowna? tak
Nieruchomość na własność nie
Współpraca posprzedażowa Tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 07 lutego 2024

ID ogłoszenia: #9704
liczba wyświetleń: 111
Ogłoszenie: Drogeria naturalna - funkcjonująca z wiernymi klientkami. jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Dzień dobry. Oferta obejmuje sklep internetowy, który działa od 2016 roku, bazę klientów, media społecznościowe i wynegocjowane stawki z ponad trzydziestoma firmami.

Był to pierwszy sklepem z wyłącznie polskimi, naturalnymi kosmetykami. Jak wiadomo, ekologia jest bardzo silnym trendem i, na szczęście również stylem życia wielu Polaków. Sklep jest aktywny, działa i prosperuje, zamówienia przychodzą.

Brand liczy sobie 33 000 obserwatorów na facebooku i 38 000 na instagramie, lista klientek liczy sobie prawie 9000. Jest narzędziem gotowym do działania i sprzedaży od zaraz.

Przez 8 lat funkcjonowania, firma zyskała grono stałych klientów i rozpoznawalność w świecie beauty - codziennie spływają do mnie nowe propozycje współpracy, które również zostaną przekazane wraz ze sklepem.

PLATFORMA SHOPER

Sklep internetowy, postawiony na platformie Shoper, która jest innowacyjnym i bardzo rozwojowym oprogramowaniem dla e-commerce – z wyspecjalizowanym panelem administracyjnym i sprawną pomocą techniczną. Licencja sklepu Shoper z Abonamentem Platynowym, opłacana comiesięcznie. Abonament platynowy obejmuje: możliwość utworzenia do 20 tys. produktów, dwustronną integrację z Allegro, sklep na Facebooku, nowoczesne płatności online, blog, darmową grafikę w sklepie, responsywną wersję sklepu, oprogramowanie przyjazne dla Google, kupony rabatowe i program lojalnościowy dla Klientów, oznaczanie metkami produktowymi (bestsellery, promocje, nowości).
Aplikacja Shoper Faktury i Magazyn opłacana comiesięcznie – program magazynowo- księgowy, który jest dwustronnie zintegrowany ze sklepem. Integracja obejmuje zarówno wystawianie dokumentów sprzedażowych (paragon/faktura) z poziomu panelu administracyjnego Shoper ze skutkiem magazynowym w aplikacji, jak i synchronizację stanów magazynowych z aplikacji do Shopera.

ASORTYMENT

Polskie, naturalne i wyselekcjonowane kosmetyki. Znajdziesz w nim tylko najlepsze polskie naturalne marki kosmetyczne, takie jak: Bioup, Mokosh, Ministerstwo Dobrego Mydła, Resibo, Make Me Bio, MydłoStacja. Wszystkie produkty wpisują się w ideę zero waste – opakowania są szklane, papierowe lub wykonane z plastiku z recyklingu.

Sklep jest działalnością niskokosztową.
Koszty stałe to opłaty za internet, telefon, koszt towaru, koszty przesyłek (za przesyłki przeważnie płacą Klienci). Raz w roku domena, certyfikat SSL i platforma sklepu Shoper.

Jakie przychody generuje sklep?
2018 rok - 442 tys. zł
2019 rok - 492 tys. zł
2020 rok - 402 tys. zł
2021 rok - 330 tys. zł, mniejsze zaangażowanie poprzedniej właścicielki – sprzedaż tylko organiczna
2022 rok – 06.2023 sprzedaż wyłączona, zmiana właściciela
2023 – rekonfiguracja sklepu i powrót do sprzedaży od czerwca 2023. Pomimo długiej przerwie udało się uzyskać przychód powyżej 5 tys. zł we wrześniu i październiku. Sklep ma ogromny potencjał wzrostowy, sądząc po aktualnej tendencji i danych z poprzednich lat.

Konfiguracja sklepu umożliwia pracę oraz sprzedaż produktów od zaraz!
Prowadzenie sklepu nie wymaga zaawansowanych umiejętności programistycznych. Panel obsługi sklepu jest bardzo prosty i intuicyjny, a wszystkie zamówienia można obsługiwać z poziomu komputera. W sklepie skonfigurowane są również e-płatności z szybkimi przelewami oraz możliwość skorzystania z aplikacji, ułatwiających m.in. zamawianie przesyłek kurierskich i tworzenie etykiet.

Regularne szkolenia i warsztaty online

Shoper oferuje regularne darmowe szkolenia i warsztaty online dla właścicieli sklepów – na bardzo wysokim poziomie merytorycznym! Tematyka warsztatów to m.in. audyt sklepu, optymalizacja strony, (SEO), podstawy analityki internetowej (Google Analytics), komunikacja marki online, sposoby skutecznego dotarcia do Klienta.

Kupując gotowy sklep internetowy, zyskujesz:
- Świetny początek dla Twojego biznesu – przepiękna i wizualnie atrakcyjna strona internetowa.
- Know-how i nasze doświadczenie w prowadzeniu drogerii.
- Oszczędność wielu miesięcy intensywnej pracy przy konfiguracji sklepu, tworzeniu
wizualizacji graficznej i projektów ulotek, zakładaniu kart produktów, promowaniu sklepu.
- Grono fanek w mediach społecznościowych.

Sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa na podstawie umowy jest zwolniona z podatku VAT.
W cenie zakupu 140 tys. otrzymujesz:
- Wartość marki wyceniam na 50 tys. zł. Jest szeroko rozpoznawalna, lubiana i ma grono stałych Klientek. Nazwa sklepu jest unikalna, chwytliwa, bardzo dobrze kojarzona.
- Bazę produktów (wartość produktów na magazynie na 07.02.2024) i karty produktów, opisy stworzone pod pozycjonowanie i SEO, zdjęcia, packshoty o wartości 45 000 zł.
- Social media - profil na Facebooku z 33 000. obserwujących i profil na Instagramie z 38 000. obserwujących. Koszt za jednego obserwatora to 50 groszy, więc wyceniam je łącznie na 17 000+ 19 000 = 36 000.
- Listę Klientek (ponad 9 tys. osób) i Subskrybentek (ponad 9,6 tys. adresów) -> 5000 zł
- Księgę znaku -> 2000 zł. Księga znaku to dokument zawierający logotyp, sugerowane czcionki i kolory dla identyfikacji wizualnej.
- Prawa autorskie do wizualizacji graficznej.
- Prawa autorskie do projektów materiałów graficznych – pakiet własnych zdjęć produktowych, charakterystycznych dla marki i gotowe projekty stories, postów na Instagrama i Facebooka, reklam oraz banerów na platformie Canva.
- Około 40 profesjonalnie przygotowanych wpisów blogowych, które generują dodatkowy ruch na stronie

Dodatkowe informacje:
- W cenie zakupu jest domena na home.pl opłacona do września 2024.
- Certyfikat SSL jest opłacony do listopada 2024.
- Platforma Shoper jest opłacona do kwietnia 2024
- Wysyłka newslettera jest konfigurowana za pomocą FRESHMAILA.
- Regulamin sklepu internetowego oraz Polityka Prywatności są skonfigurowane
- Dysponuje materiałami pakowymi z gotowym pomysłem i schematem ekologicznego pakowania: kartony, skropak (roślinny wypełniacz), papier pakowy typu plaster miodu, papierowe taśmy.

Zdjęcie poglądowe

Fot.: https://unsplash.com/photos/silver-and-black-tube-type-vape-beside-silver-spoon-and-silver-spoon-9l7r-n1zt-Y

Zdjęcia:

Tagi:

Drogeria kosmetyczna platforma e-learningowa e-commerce sklep internetowy

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl