BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Drinkbar 130 m2 z unikalną aranżacją i cesją korzystnej umowy najmu

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Cena sprzedaży 475 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 05 listopada 2018

ID ogłoszenia: #189
liczba wyświetleń: 940
Ogłoszenie: Drinkbar 130 m2 z unikalną aranżacją i cesją korzystnej umowy najmu jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Oferta obejmuje sprzedaż wygodnego biznesu: pełne wyposażenie i aranżacja;cesja korzystnej umowy najmu (kamienica w centrum Warszawy, bezterminowa umowa najmu);

Bardzo niski czynsz 5505zł netto. (Czynsz za lokal w tej okolicy dochodzi do 20000zł za miesiąc), prawa do używania marki; logotypów itp.; kalendarz rezerwacji na kolejne miesiące; strona na Fasebook + projekty wszystkich materiałów reklamowych;

wysoka pozycja wśród innych obiektów tego typu w Warszawie na serwisach branżowych oraz w mediach społecznościowych,

możliwość postawienia ogródka 4*12m, pełna unikalna aranżacja lokalu. Bar ma stały monitoring wewnętrzny i zewnętrzny, alarm. Państwo 24godziny na dobę może kontrolować przychód gotówki przez specjalny program.

Rozpatruję się zakup udziałów spółki z o.o., która posiada koncesję na alkohol A B C, bezterminową Umowę Najmu, Wszystkie pozwolenia, Stałą bazę klientów. Restauracja ciesze się uznaniem gości, rozpoznawalna w okolicy.

Odstępne 475000zł

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl