BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Domy energooszczędne i pasywne - sprzedaż spółki lub współpraca

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału 50 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 20 listopada 2018

ID ogłoszenia: #347
liczba wyświetleń: 1035
Ogłoszenie: Domy energooszczędne i pasywne - sprzedaż spółki lub współpraca jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Do sprzedaży firma z przygotowanymi projektami domów energooszczędnych i pasywnych o pow. 85, 110 i 150 m2. Projekty mogą być łatwo dopasowywane do działek z wjazdem z każdej strony świata, z zachowaniem poprawnego układu pomieszczeń względem Słońca.

W pakiecie strona internetowa, strona Facebook, projekty (wizualizacje z zewnątrz, wizualizacje wnętrz), rzuty, instalacje, zestawienie materiałów, zestawienie dostawców, oprogramowanie architektoniczne (2D i 3D). Dodatkowe wsparcie merytoryczne wspólników w pierwszym kwartale.

Alternatywnie wspólnicy są gotowi przyjąć Inwestora do spółki, który mógłby być także komandytariuszem, czerpiącym zyski z prowadzonych budów, i odprowadzającym odpowiednie wynagrodzenie do spółki z o.o. za zarządzanie danym przedsięwzięciem.

Zdjęcie poglądowe
Fot.:

Zdjęcia:

Tagi:

Domy energooszczędne Domy pasywne

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl